Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
No-Gi --Youth Divisions / 9-10 Years old / Male / White & Grey / 60.1- 70 Lbs
(Day 1)
3-55
Gotowy
Logan Young
FSBJJ - Fabiano Scherner
Jamie Heck Resolution Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:10
Gi-- Women's Divisions / Adult / White-Blue / 130.1 - 145 Lbs
(Day 1)
1-59
Gotowy
Sonja Stahl
ATTPDX/FSBJJ
Shyla Sells Team 1on1 Klamath Falls Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:12
Gi--- Male Divisions / Masters 2 (40+ Years old) / Brown / 160.1 - 180 Lbs
(Day 1)
Gotowy
Brian Heenan
Straight Blast Gym of Bend
Brian Long Eastside Grappling Wygrana walkowerem
Gi--- Male Divisions / Masters 1 (30-39 Years old) / White / 160 Lbs & Below
(Day 1)
1-60
Gotowy
Darren Bilbao
Straight Blast Gym Portland
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:08
Austin Searock FSBJJ - Fabiano Scherner
No-Gi --Youth Divisions / 9-10 Years old / Male / White & Grey / 60.1- 70 Lbs
(Day 1)
3-57
Gotowy
Kealakoa Napoleon-Riggs
Willamina
Jairo Rios-Lara Team Quest Wygrana na punkty - 03:00
Gi-- Women's Divisions / Adult / White-Blue / 130.1 - 145 Lbs
(Day 1)
1-55
Gotowy
Shyla Sells
Team 1on1 Klamath Falls
Wygrana na punkty - 05:00
Christine Black Straight Blast Gym Portland
Gi--- Male Divisions / Masters 1 (30-39 Years old) / Brown- Black/ 200.1 Lbs & Above
(Day 1)
2-54
Gotowy
Alexander Klebart
Adamson Bro's Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:02
Matthew Herman Men’s Jiujitsu School
Gi--- Male Divisions / Adult / White / 155.1 - 170 Lbs
(Day 1)
Gotowy
Donovan Lawler
ATTPDX/FSBJJ
Kyle Maxwell FSBJJ - Fabiano Scherner Wygrana walkowerem
Gi--- Male Divisions / Adult / White / 155.1 - 170 Lbs
(Day 1)
2-55
Gotowy
Kyle Maxwell
FSBJJ - Fabiano Scherner
Quinn Mello Bastida Impact Sherwood Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:33
Gi--- Male Divisions / Adult / Blue / 200.1 - 220 Lbs
(Day 1)
1-61
Gotowy
Jasper Kanas
Adamson Bro's Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:26
Peyton Green ATTPDX/FSBJJ
Gi--- Male Divisions / Masters 1 (30-39 Years old) / Brown- Black/ 200.1 Lbs & Above
(Day 1)
2-50
Gotowy
Alexander Klebart
Adamson Bro's Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:09
GABRIEL Albuquerque Carlson Gracie Ashland
No-Gi --Youth Divisions / 9-10 Years old / Male / Mixed Level / 60.1- 70 Lbs
(Day 1)
3-52
Gotowy
Olivia Avallon
Impact Jiu Jitsu McMinnville
Baine Welsh Team 1on1 Klamath Falls Wygrana na punkty
No-Gi --Youth Divisions / 9-10 Years old / Male / Mixed Level / 60.1- 70 Lbs
(Day 1)
3-54
Gotowy
Jason Heck
Resolution Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:05
Artyom Makarov Caio Terra Association
Gi--- Male Divisions / Adult / Blue / 200.1 - 220 Lbs
(Day 1)
1-62
Gotowy
Jasper Kanas
Adamson Bro's Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:45
Peyton Green ATTPDX/FSBJJ
No-Gi --Youth Divisions / 9-10 Years old / Male / Mixed Level / 60.1- 70 Lbs
(Day 1)
3-58
Gotowy
Baine Welsh
Team 1on1 Klamath Falls
Jason Heck Resolution Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission)
No-Gi --Youth Divisions / 9-10 Years old / Female / White & Grey / 60.1- 70 Lbs
(Day 1)
3-56
Gotowy
Brinley Wallin
Team Butler Brazilian Jiu Jitsu - Bonney Lake
Zaley Jolliff FSBJJ - Fabiano Scherner Wygrana na punkty - 03:00
Gi--Male Absolute Division / Adult Gi Blue Belt Absolute
(Day 1)
1-64
Gotowy
Jasper Kanas
Adamson Bro's Jiu Jitsu
David Jones Impact Jiu Jitsu Hillsboro Wygrana na punkty - 05:00
Gi--- Male Divisions / Adult / Brown / 175.1 - 185 Lbs
(Day 1)
2-52
Gotowy
Brodie Dabb
Bibiano Fernandes Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:18
Vincent Li Kuzushi Grappling Team
No-Gi --Youth Divisions / 9-10 Years old / Male / Mixed Level / 60.1- 70 Lbs
(Day 1)
3-59
Gotowy
Olivia Avallon
Impact Jiu Jitsu McMinnville
Artyom Makarov Caio Terra Association Wygrana na punkty - 03:00
Gi--- Male Divisions / Adult / Brown / 175.1 - 185 Lbs
(Day 1)
2-56
Gotowy
Brodie Dabb
Bibiano Fernandes Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:52
Vincent Li Kuzushi Grappling Team
Gi--- Male Divisions / Masters 1 (30-39 Years old) / Brown- Black/ 200.1 Lbs & Above
(Day 1)
2-53
Gotowy
GABRIEL Albuquerque
Carlson Gracie Ashland
Matthew Herman Men’s Jiujitsu School Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:02
Gi--- Male Divisions / Adult / White / 145.1 - 155 Lbs
(Day 1)
3-60
Gotowy
Gage Smith
Adamson Bro's Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:13
Julien Whitsett Marcelo Alonso BJJ
No-Gi --Youth Divisions / 9-10 Years old / Female / White & Grey / 60.1- 70 Lbs
(Day 1)
3-61
Gotowy
Olivia Avallon
Impact Jiu Jitsu McMinnville
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:00
Sadie Peterson Brazilian Top Team- Pacific Northwest
Gi--Male Absolute Division / Adult Gi Blue Belt Absolute
(Day 1)
1-63
Gotowy
Jasper Kanas
Adamson Bro's Jiu Jitsu
David Jones Impact Jiu Jitsu Hillsboro Wygrana na punkty - 05:00
No-Gi --Youth Divisions / 9-10 Years old / Female / White & Grey / 60.1- 70 Lbs
(Day 1)
3-62
Gotowy
Zaley Jolliff
FSBJJ - Fabiano Scherner
Olivia Avallon Impact Jiu Jitsu McMinnville Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:15
Gi--- Male Divisions / Adult / White / 145.1 - 155 Lbs
(Day 1)
3-63
Gotowy
Gage Smith
Adamson Bro's Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:30
Joshua Abarca Enso Jiu Jitsu
No-Gi --Youth Divisions / 9-10 Years old / Female / White & Grey / 60.1- 70 Lbs
(Day 1)
3-64
Gotowy
Brinley Wallin
Team Butler Brazilian Jiu Jitsu - Bonney Lake
Sadie Peterson Brazilian Top Team- Pacific Northwest Wygrana na punkty - 03:00
Gi--- Male Divisions / Adult / White / 145.1 - 155 Lbs
(Day 1)
3-65
Gotowy
Joshua Abarca
Enso Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:03
Julien Whitsett Marcelo Alonso BJJ