Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
No-Gi Male Divisions / Adult / White (Beginner) / 220.1 + Lbs
(Day 1)
3-23
Gotowy
Gabriel Byers
Adamson Bro's Jiu Jitsu
Daytanyn Harrington FSBJJ - Fabiano Scherner Wygrana na punkty - 04:00
Gi-- Youth Divisions / 7-9Years old / Grey / 65.1- 75 Lbs
(Day 1)
1-23
Gotowy
A’Jhanee Bryant
ATTPDX/FSBJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:57
Quetzalli Carrillo Torres ATTPDX/FSBJJ
Gi-- Youth Divisions / 9-10 Years old / Female / White / 60.1- 70 Lbs 9-10 Years old
(Day 1)
1-17
Gotowy
Zaley Jolliff
FSBJJ - Fabiano Scherner
Brinley Wallin Team Butler Brazilian Jiu Jitsu - Bonney Lake Wygrana na punkty - 03:00
Gi-- Youth Divisions / 8-10 Years old / White / 85.1- 100 Lbs
(Day 1)
2-16
Gotowy
Kennedy Harrison
Team Quest Portland
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:11
Liam Friend ATTPDX/FSBJJ
No-Gi --Youth Divisions / 5-6 Years old / Male / White Belts/Beginner Division / 40.1 - 50 Lbs
(Day 1)
3-17
Gotowy
Carson Abatie
ATTPDX/FSBJJ
Grady Sidelinger ATTPDX/FSBJJ Wygrana na punkty - 03:00
Gi-- Youth Divisions / 11-12 Years old / Male / Grey / 100.1 - 110 Lbs 11-12 Years old
(Day 1)
1-24
Gotowy
Joseph Argeris
Alliance WA
Wygrana na punkty - 03:00
Ryker Page Straight Blast Gym Portland
Gi-- Youth Divisions / 11-12 Years old / Male / Grey / 75.1- 85 Lbs
(Day 1)
2-24
Gotowy
Everett Feucht
Impact Jiu Jitsu McMinnville
Liam Nguyen FSBJJ - Fabiano Scherner Wygrana na punkty - 03:00
No-Gi Male Divisions / Adult / White (Beginner) / 175.1 - 185 Lbs
(Day 1)
3-24
Gotowy
William Jones
Enso Jiu Jitsu
Quinn Mello Bastida Impact Sherwood Wygrana na punkty - 04:00
Gi-- Youth Divisions / 8-9 Years old / Grey & Yellow / 65.1- 75 Lbs
(Day 1)
1-26
Gotowy
Artyom Makarov
Caio Terra Association
Jason Heck Resolution Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:15
Gi-- Youth Divisions / 8-10 Years old / White / 85.1- 100 Lbs
(Day 1)
2-25
Gotowy
Kennedy Harrison
Team Quest Portland
Wygrana na punkty - 03:00
Liam Friend ATTPDX/FSBJJ
Gi-- Youth Divisions / 11-12 Years old / Male / Grey / 100.1 - 110 Lbs 11-12 Years old
(Day 1)
1-25
Gotowy
Jeronimo Carrillo Torres
ATTPDX/FSBJJ
Everett Feucht Impact Jiu Jitsu McMinnville Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:22
No-Gi --Youth Divisions / 5-6 Years old / Male / White Belts/Beginner Division / 40.1 - 50 Lbs
(Day 1)
3-25
Gotowy
Carson Abatie
ATTPDX/FSBJJ
Grady Sidelinger ATTPDX/FSBJJ Wygrana na punkty - 03:00
Gi-- Youth Divisions / 11-12 Years old / Male / Grey / 100.1 - 110 Lbs 11-12 Years old
(Day 1)
1-27
Gotowy
Joseph Argeris
Alliance WA
Wygrana na punkty - 03:00
Everett Feucht Impact Jiu Jitsu McMinnville
No-Gi Male Divisions / Adult / White (Beginner) / 175.1 - 185 Lbs
(Day 1)
3-26
Gotowy
William Jones
Enso Jiu Jitsu
Quinn Mello Bastida Impact Sherwood Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:15
Gi-- Youth Divisions / 8-9 Years old / Grey & Yellow / 65.1- 75 Lbs
(Day 1)
1-28
Gotowy
Olivia Avallon
Impact Jiu Jitsu McMinnville
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:00
Atticus Saddler Tigerstyle combat sports
Gi-- Youth Divisions / 11-12 Years old / Male / Grey / 75.1- 85 Lbs
(Day 1)
2-26
Gotowy
Everett Feucht
Impact Jiu Jitsu McMinnville
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 01:27
Liam Nguyen FSBJJ - Fabiano Scherner
No-Gi Male Divisions / Adult / Blue-Purple (Intermediate) / 135.1 - 150 Lbs
(Day 1)
3-29
Gotowy
Caleb Limbrick
Alive MMA
Edgar Garcia ATTPDX/FSBJJ Wygrana na punkty - 03:14
Gi-- Youth Divisions / 11-12 Years old / Male / Grey / 100.1 - 110 Lbs 11-12 Years old
(Day 1)
1-29
Gotowy
Ryker Page
Straight Blast Gym Portland
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:55
Jeronimo Carrillo Torres ATTPDX/FSBJJ
Gi-- Teen Divisions / 11-13 Years old / Male / Grey / 130.1- 145 Lbs
(Day 1)
2-29
Gotowy
Kruz Sells
Team 1on1 Klamath Falls
Benson Strickland Impact Jiu Jitsu McMinnville Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:10
Gi-- Youth Divisions / 8-9 Years old / Grey & Yellow / 65.1- 75 Lbs
(Day 1)
1-30
Gotowy
Jason Heck
Resolution Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:09
Quetzalli Carrillo Torres ATTPDX/FSBJJ
Gi-- Youth Divisions / 8-9 Years old / Grey & Yellow / 65.1- 75 Lbs
(Day 1)
1-31
Gotowy
Olivia Avallon
Impact Jiu Jitsu McMinnville
Nolan Sidelinger ATTPDX/FSBJJ Wygrana na punkty - 03:00
No-Gi Male Divisions / Masters 1 (30-39 Years old) / Blue-Purple (Intermediate) / 200.1 Lbs & Above
(Day 1)
2-30
Gotowy
David Jones
Impact Jiu Jitsu Hillsboro
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:44
Chad Spahr Sr Checkmat Portland
No-Gi --Youth Divisions / 7-8 Years old / Female / White Belts/Beginner Division / 50.1- 60 Lbs
(Day 1)
3-30
Gotowy
Kimura Lopez
Willamina
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:55
Emery Spahr Checkmat Portland
Gi-- Teen Divisions / 12-14 Years old / Female / White-Grey / 120.1 - 130 Lbs
(Day 1)
1-32
Gotowy
Gracelynn Shipman
Impact Brazilian jiu-jitsu
Stella Harrison Team Quest Portland Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:26
Gi-- Youth Divisions / 11-12 Years old / Male / Grey / 75.1- 85 Lbs
(Day 1)
2-28
Gotowy
Everett Feucht
Impact Jiu Jitsu McMinnville
Liam Nguyen FSBJJ - Fabiano Scherner Wygrana na punkty - 00:06
Gi-- Youth Divisions / 8-9 Years old / Grey & Yellow / 65.1- 75 Lbs
(Day 1)
1-33
Gotowy
Artyom Makarov
Caio Terra Association
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:42
Olivia Avallon Impact Jiu Jitsu McMinnville
No-Gi Male Divisions / Adult / Blue-Purple (Intermediate) / 135.1 - 150 Lbs
(Day 1)
3-32
Gotowy
Caleb Limbrick
Alive MMA
Wygrana na punkty - 04:01
Maxwell Bernardi Straight Blast Gym Portland
Gi-- Teen Divisions / 11-13 Years old / Male / Grey / 130.1- 145 Lbs
(Day 1)
2-31
Gotowy
Kruz Sells
Team 1on1 Klamath Falls
Benson Strickland Impact Jiu Jitsu McMinnville Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:56
Gi-- Teen Divisions / 12-14 Years old / Female / White-Grey / 120.1 - 130 Lbs
(Day 1)
1-34
Gotowy
Gracelynn Shipman
Impact Brazilian jiu-jitsu
Zoe Espinoza Caio Terra Association Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:32
No-Gi Male Divisions / Masters 1 (30-39 Years old) / Blue-Purple (Intermediate) / 200.1 Lbs & Above
(Day 1)
2-32
Gotowy
David Jones
Impact Jiu Jitsu Hillsboro
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:48
Chad Spahr Sr Checkmat Portland
Gi-- Youth Divisions / 8-9 Years old / Grey & Yellow / 65.1- 75 Lbs
(Day 1)
1-35
Gotowy
Atticus Saddler
Tigerstyle combat sports
Quetzalli Carrillo Torres ATTPDX/FSBJJ Wygrana na punkty - 03:00
No-Gi --Youth Divisions / 7-8 Years old / Female / White Belts/Beginner Division / 50.1- 60 Lbs
(Day 1)
3-33
Gotowy
Kimura Lopez
Willamina
Holley Sexton ATTPDX/FSBJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:19