Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi-- Teen Divisions / 12-14 Years old / Female / White-Grey / 120.1 - 130 Lbs
(Day 1)
1-36
Gotowy
Zoe Espinoza
Caio Terra Association
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:49
Stella Harrison Team Quest Portland
Gi-- Youth Divisions / 10-11 Years old / White-Grey / 130.1 Lbs & Above
(Day 1)
2-35
Gotowy
Chad Spahr Jr
Checkmat Portland
Wygrana na punkty - 03:00
Angel Mathews Willamina
No-Gi Male Divisions / Adult / Blue-Purple (Intermediate) / 135.1 - 150 Lbs
(Day 1)
3-35
Gotowy
Maxwell Bernardi
Straight Blast Gym Portland
Wygrana na punkty - 05:00
Edgar Garcia ATTPDX/FSBJJ
Gi-- Youth Divisions / 8-9 Years old / Grey & Yellow / 65.1- 75 Lbs
(Day 1)
1-37
Gotowy
Jason Heck
Resolution Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Nolan Sidelinger ATTPDX/FSBJJ
Gi--- Male Divisions / Masters 1 (30-39 Years old) / White / 160.1 - 180 Lbs
(Day 1)
2-36
Gotowy
Donovan Johnsen
Impact jiu-jitsu Clackamas
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:26
Tanner Dunn Mata Leao Combat Sports
No-Gi Male Divisions / Masters 1 (30-39 Years old) / White (Beginner) / 160 Lbs & Below
(Day 1)
1-38
Gotowy
Darren Bilbao
Straight Blast Gym Portland
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:33
Austin Searock FSBJJ - Fabiano Scherner
No-Gi --Youth Divisions / 7-8 Years old / Female / White Belts/Beginner Division / 50.1- 60 Lbs
(Day 1)
3-27
Gotowy
Holley Sexton
ATTPDX/FSBJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:39
Emery Spahr Checkmat Portland
Gi-- Youth Divisions / 10-11 Years old / White-Grey / 130.1 Lbs & Above
(Day 1)
2-27
Gotowy
Chad Spahr Jr
Checkmat Portland
Kruz Sells Team 1on1 Klamath Falls Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:54
Gi-- Youth Divisions / 8-9 Years old / Grey & Yellow / 65.1- 75 Lbs
(Day 1)
1-39
Gotowy
Artyom Makarov
Caio Terra Association
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:38
Quetzalli Carrillo Torres ATTPDX/FSBJJ
No-Gi Male Divisions / Masters 1 (30-39 Years old) / White (Beginner) / 160 Lbs & Below
(Day 1)
1-40
Gotowy
Darren Bilbao
Straight Blast Gym Portland
Wygrana na punkty - 04:00
Austin Searock FSBJJ - Fabiano Scherner
No-Gi-- Women's Divisions / Adult / Blue-Purple (Intermediate) / 130.1 - 145 Lbs
(Day 1)
2-33
Gotowy
Shyla Sells
Team 1on1 Klamath Falls
Christine Black Straight Blast Gym Portland Wygrana na punkty - 05:00
No-Gi --Youth Divisions / 7-8 Years old / Male / White & Grey / 60.1 - 70 Lbs
(Day 1)
3-28
Gotowy
Beckham Nguyen
FSBJJ - Fabiano Scherner
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:13
Caleb Sinsel Impact Jiu Jitsu McMinnville
No-Gi --Youth Divisions / 7-8 Years old / Male / White & Grey / 55 Lbs & Below
(Day 1)
3-31
Gotowy
Raylan Harrison
Team Quest Portland
Wygrana na punkty - 03:00
Oliver Jensen Team Butler Brazilian Jiu Jitsu - Bonney Lake
Gi-- Teen Divisions / 13-14 Years old / Male / White-Grey / 100.1- 115 Lbs
(Day 1)
1-41
Gotowy
Riley Schultz
FSBJJ - Fabiano Scherner
Wygrana na punkty - 04:00
Riley Bond Straight Blast Gym Portland
Gi-- Youth Divisions / 10-11 Years old / White-Grey / 130.1 Lbs & Above
(Day 1)
2-34
Gotowy
Kruz Sells
Team 1on1 Klamath Falls
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:56
Angel Mathews Willamina
No-Gi --Youth Divisions / 7-8 Years old / Male / White & Grey / 60.1 - 70 Lbs
(Day 1)
3-34
Gotowy
Beckham Nguyen
FSBJJ - Fabiano Scherner
Nolan Sidelinger ATTPDX/FSBJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:19
Gi--- Male Divisions / Masters 1 (30-39 Years old) / White / 160.1 - 180 Lbs
(Day 1)
2-37
Gotowy
Donovan Johnsen
Impact jiu-jitsu Clackamas
Wygrana na punkty - 05:00
Doug Devine Independent Competitor/No Affiliation
Gi-- Women's Divisions / Masters 1 (30+ Years old) / White- Blue / 130.1 - 145 Lbs
(Day 1)
1-42
Gotowy
Shanti Campbell
Straight Blast Gym Portland
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:32
Sonja Stahl ATTPDX/FSBJJ
No-Gi --Youth Divisions / 7-8 Years old / Male / White & Grey / 55 Lbs & Below
(Day 1)
3-36
Gotowy
Raylan Harrison
Team Quest Portland
Oliver Jensen Team Butler Brazilian Jiu Jitsu - Bonney Lake Wygrana na punkty - 01:11
Gi-- Teen Divisions / 13-14 Years old / Male / White-Grey / 100.1- 115 Lbs
(Day 1)
1-43
Gotowy
Riley Schultz
FSBJJ - Fabiano Scherner
Riley Bond Straight Blast Gym Portland Wygrana na punkty - 01:35
No-Gi --Youth Divisions / 7-8 Years old / Male / White & Grey / 60.1 - 70 Lbs
(Day 1)
3-37
Gotowy
Nolan Sidelinger
ATTPDX/FSBJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:31
Caleb Sinsel Impact Jiu Jitsu McMinnville
No-Gi-- Women's Divisions / Adult / Blue-Purple (Intermediate) / 130.1 - 145 Lbs
(Day 1)
2-38
Gotowy
Shyla Sells
Team 1on1 Klamath Falls
Wygrana na punkty - 05:00
Christine Black Straight Blast Gym Portland
No-Gi --Youth Divisions / 7-8 Years old / Male / White & Grey / 55 Lbs & Below
(Day 1)
3-38
Gotowy
Raylan Harrison
Team Quest Portland
Wygrana na punkty - 03:00
Oliver Jensen Team Butler Brazilian Jiu Jitsu - Bonney Lake
Gi-- Women's Divisions / Masters 1 (30+ Years old) / White- Blue / 130.1 - 145 Lbs
(Day 1)
1-44
Gotowy
Shanti Campbell
Straight Blast Gym Portland
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:29
Sonja Stahl ATTPDX/FSBJJ
Gi-- Teen Divisions / 13-14 Years old / Male / White-Grey / 100.1- 115 Lbs
(Day 1)
1-45
Gotowy
Riley Schultz
FSBJJ - Fabiano Scherner
Riley Bond Straight Blast Gym Portland Wygrana na punkty - 03:59
No-Gi Male Divisions / Adult / Blue-Purple (Intermediate) / 160 Lbs & Below
(Day 1)
3-39
Gotowy
Maxwell Bernardi
Straight Blast Gym Portland
Wygrana na punkty - 05:00
Edgar Garcia ATTPDX/FSBJJ
Gi--- Male Divisions / Masters 1 (30-39 Years old) / White / 160.1 - 180 Lbs
(Day 1)
2-39
Gotowy
Doug Devine
Independent Competitor/No Affiliation
Tanner Dunn Mata Leao Combat Sports Wygrana na punkty - 05:00
No-Gi Male Divisions / Masters 1 (30-39 Years old) / Brown-Black (Advanced) / 160.1 - 180 Lbs
(Day 1)
1-47
Gotowy
Eli Mayne
Alive MMA
Wygrana na punkty - 06:00
Brian Heenan Straight Blast Gym of Bend
No-Gi Male Divisions / Adult /Intermediate & Advanced / 185.1 - 200 Lbs
(Day 1)
3-40
Gotowy
Zachary Curry
FSBJJ - Fabiano Scherner
Vincent Li Kuzushi Grappling Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:30
No-Gi-- Women's Divisions / Adult / Blue-Purple (Intermediate) / 130.1 - 145 Lbs
(Day 1)
2-40
Gotowy
Shyla Sells
Team 1on1 Klamath Falls
Wygrana na punkty - 02:14
Christine Black Straight Blast Gym Portland
No-Gi Male Divisions / Adult / Blue-Purple (Intermediate) / 160 Lbs & Below
(Day 1)
3-41
Gotowy
Maxwell Bernardi
Straight Blast Gym Portland
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:12
Edgar Garcia ATTPDX/FSBJJ
No-Gi-- Women's Divisions / Masters 1 (30+ Years old) /Intermediate - Advanced / 130.1 - 145 Lbs
(Day 1)
1-48
Gotowy
Shanti Campbell
Straight Blast Gym Portland
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:31
Roma Sidelinger FSBJJ - Fabiano Scherner