Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi--- Male Divisions / Masters 1 (30-39 Years old) / Purple / 160.1 - 180 Lbs
(Day 1)
4-73
Gotowy
Ashur Rivard
SILVA JIU JITSU ACADEMY
Juan Sanchez Jr Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Gi--- Male Divisions / Masters 1 (30-39 Years old) / Purple / 160.1 - 180 Lbs
(Day 1)
4-74
Gotowy
Luke Faultersack
Valiant Training Center
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
SEAN KIMBREL CFS JIU JITSU
Gi--- Male Divisions / Masters 1 (30-39 Years old) / Purple / 160.1 - 180 Lbs
(Day 1)
4-76
Gotowy
Juan Sanchez Jr
Luke Faultersack Valiant Training Center Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Gi--- Male Divisions / Masters 1 (30-39 Years old) / Purple / 160.1 - 180 Lbs
(Day 1)
4-75
Gotowy
Kevin Ferris
South Shore Jiu Jitsu & MMA
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Ashur Rivard SILVA JIU JITSU ACADEMY
Gi--- Male Divisions / Masters 1 (30-39 Years old) / Purple / 160.1 - 180 Lbs
(Day 1)
4-77
Gotowy
SEAN KIMBREL
CFS JIU JITSU
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Kevin Ferris South Shore Jiu Jitsu & MMA
Gi-- Teen Divisions / 13-15 Years old / Female / White / 140.1- 150 Lbs
(Day 1)
1-33
Gotowy
Bridgett Blue
Ramona Brazilian Jiu-Jitsu/MMA (RBJJ)
Khyla Adams Bonita Martial Arts Academy & Federation Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Gi-- Teen Divisions / 13-15 Years old / Female / White / 140.1- 150 Lbs
(Day 1)
1-34
Gotowy
Robin Moore
Ramona Brazilian Jiu-Jitsu/MMA (RBJJ)
Taylor Black DePalma JuJitsu Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Gi-- Teen Divisions / 13-15 Years old / Female / White / 140.1- 150 Lbs
(Day 1)
1-35
Gotowy
Khyla Adams
Bonita Martial Arts Academy & Federation
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Taylor Black DePalma JuJitsu
Gi-- Teen Divisions / 13-15 Years old / Female / White / 140.1- 150 Lbs
(Day 1)
1-36
Gotowy
Bridgett Blue
Ramona Brazilian Jiu-Jitsu/MMA (RBJJ)
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Robin Moore Ramona Brazilian Jiu-Jitsu/MMA (RBJJ)
Gi-- Youth Divisions / 11-12 Years old / Grey / 110.1 - 120 Lbs 11-12 Years old
(Day 1)
1-29
Gotowy
Paige Garza
Ramona Brazilian Jiu-Jitsu/MMA (RBJJ)
Maiah Ballew Poway Jiu Jitsu Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Gi-- Youth Divisions / 11-12 Years old / Grey / 110.1 - 120 Lbs 11-12 Years old
(Day 1)
1-30
Gotowy
Kiowea Fox
Ramona Brazilian Jiu-Jitsu/MMA (RBJJ)
Nehemiah Gautt Primal Training Center Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Gi-- Youth Divisions / 11-12 Years old / Grey / 110.1 - 120 Lbs 11-12 Years old
(Day 1)
1-31
Gotowy
Maiah Ballew
Poway Jiu Jitsu
Nehemiah Gautt Primal Training Center Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Gi-- Youth Divisions / 11-12 Years old / Grey / 110.1 - 120 Lbs 11-12 Years old
(Day 1)
1-32
Gotowy
Paige Garza
Ramona Brazilian Jiu-Jitsu/MMA (RBJJ)
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Kiowea Fox Ramona Brazilian Jiu-Jitsu/MMA (RBJJ)
Gi-- Youth Divisions / 11-12 Years old / Grey / 130.1 - 145 Lbs 11-12 Years old
(Day 1)
1-27
Gotowy
Yaretzi Cedillo
SILVA JIU JITSU ACADEMY
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Lillymae Fredrickson Checkmat Fallbrook BJJ
Gi-- Youth Divisions / 11-12 Years old / Grey / 130.1 - 145 Lbs 11-12 Years old
(Day 1)
1-28
Gotowy
Yaretzi Cedillo
SILVA JIU JITSU ACADEMY
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Lillymae Fredrickson Checkmat Fallbrook BJJ
Gi-- Youth Divisions / 11-12 Years old / White / 110.1 - 120 Lbs 11-12 Years old
(Day 1)
1-25
Gotowy
Cesar Avila Jr.
Kainga Jiu Jitsu
Sebasthyen Arenas SILVA JIU JITSU ACADEMY Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Gi-- Youth Divisions / 11-12 Years old / White / 110.1 - 120 Lbs 11-12 Years old
(Day 1)
1-26
Gotowy
Cesar Avila Jr.
Kainga Jiu Jitsu
Sebasthyen Arenas SILVA JIU JITSU ACADEMY Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Gi-- Youth Divisions / 9-10 Years old / Grey / 95.1- 100 Lbs 9-10 Years old
(Day 1)
1-21
Gotowy
Beau Gartner
Checkmat Fallbrook BJJ
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Luke Cardona Bonita Martial Arts Academy & Federation
Gi-- Youth Divisions / 9-10 Years old / Grey / 95.1- 100 Lbs 9-10 Years old
(Day 1)
1-22
Gotowy
Beau Gartner
Checkmat Fallbrook BJJ
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Talan Lopez Checkmat Pati Fontes
Gi-- Youth Divisions / 9-10 Years old / Grey / 95.1- 100 Lbs 9-10 Years old
(Day 1)
1-23
Gotowy
Luke Cardona
Bonita Martial Arts Academy & Federation
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Talan Lopez Checkmat Pati Fontes
Gi-- Youth Divisions / 9-10 Years old / Grey / 95.1- 100 Lbs 9-10 Years old
(Day 1)
1-24
Gotowy
Beau Gartner
Checkmat Fallbrook BJJ
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Luke Cardona Bonita Martial Arts Academy & Federation
Gi-- Youth Divisions / 7-8 Years old / Grey / 50.1- 55 Lbs 7-8 Years old
(Day 1)
1-16
Gotowy
Beau Azevedo
Hurricane Brazillian Jiu Jitsu
Emilia Hosseini Ramona Brazilian Jiu-Jitsu/MMA (RBJJ) Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Gi-- Youth Divisions / 7-8 Years old / Grey / 50.1- 55 Lbs 7-8 Years old
(Day 1)
1-17
Gotowy
Beau Azevedo
Hurricane Brazillian Jiu Jitsu
Emilia Hosseini Ramona Brazilian Jiu-Jitsu/MMA (RBJJ) Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Gi-- Youth Divisions / 9-10 Years old / White / 90.1- 95 Lbs 9-10 Years old
(Day 1)
1-19
Gotowy
James Owens
One Legacy Training Center
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Anthony Mendez Checkmat Fallbrook BJJ
Gi-- Youth Divisions / 9-10 Years old / White / 90.1- 95 Lbs 9-10 Years old
(Day 1)
1-20
Gotowy
James Owens
One Legacy Training Center
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Anthony Mendez Checkmat Fallbrook BJJ
Gi--- Male Divisions / Adult / Blue / 145 & 155 Lbs
(Day 1)
2-83
Gotowy
Oliver Castillo
Primal Training Center
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Juan Conde Victory MMA
Gi--- Male Divisions / Adult / Blue / 145 & 155 Lbs
(Day 1)
2-84
Gotowy
Clayton Hoeppner
North Coast Jiu Jitsu Vista
Ty Bradley Carlson Gracie Temecula Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Gi--- Male Divisions / Adult / Blue / 145 & 155 Lbs
(Day 1)
2-85
Gotowy
Oliver Castillo
Primal Training Center
Ty Bradley Carlson Gracie Temecula Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Gi--- Male Divisions / Adult / Blue / 145 & 155 Lbs
(Day 1)
2-86
Gotowy
Juan Conde
Victory MMA
Clayton Hoeppner North Coast Jiu Jitsu Vista Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Gi--- Male Divisions / Adult / White / 145.1 - 155 Lbs
(Day 1)
2-76
Gotowy
Ian Kowasch
Aftermath BJJ
Torrance Smith Carlson Gracie Temecula Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Gi--- Male Divisions / Adult / White / 145.1 - 155 Lbs
(Day 1)
2-75
Gotowy
Sidney Mcquaig
Ramona Brazilian Jiu-Jitsu/MMA (RBJJ)
Jacob Sprung Fight Strong MMA (San Clemente) Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Gi--- Male Divisions / Adult / White / 145.1 - 155 Lbs
(Day 1)
2-77
Gotowy
Cole Whited
ONE JIU JITSU LAKE ELSINORE
Jacob Sprung Fight Strong MMA (San Clemente) Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów