Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
No-Gi --Youth Divisions / 7-8 Years old / White & Grey / 55 Lbs & Below
(Day 1)
8-47
Gotowy
Maizie Le
Legion AJJ
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Beau Azevedo Hurricane Brazillian Jiu Jitsu
No-Gi --Youth Divisions / 7-8 Years old / White & Grey / 55 Lbs & Below
(Day 1)
8-50
Gotowy
Maizie Le
Legion AJJ
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Ryan Reifschneider SILVA JIU JITSU ACADEMY
No-Gi --Youth Divisions / 7-8 Years old / White & Grey / 55 Lbs & Below
(Day 1)
8-54
Gotowy
Beau Azevedo
Hurricane Brazillian Jiu Jitsu
Ryan Reifschneider SILVA JIU JITSU ACADEMY Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
No-Gi --Youth Divisions / 7-8 Years old / White & Grey / 55 Lbs & Below
(Day 1)
8-56
Gotowy
Maizie Le
Legion AJJ
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Ryan Reifschneider SILVA JIU JITSU ACADEMY
No-Gi --Youth Divisions / 7-8 Years old / White & Grey / 55.1 - 60 Lbs
(Day 1)
8-48
Gotowy
Nathan Torres
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Dominic Lavargna South Shore Jiu Jitsu & MMA
No-Gi --Youth Divisions / 7-8 Years old / White & Grey / 55.1 - 60 Lbs
(Day 1)
8-51
Gotowy
Roman Estrada
Alliance Eastlake
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Andres Gasper Ramona Brazilian Jiu-Jitsu/MMA (RBJJ)
No-Gi --Youth Divisions / 7-8 Years old / White & Grey / 55.1 - 60 Lbs
(Day 1)
8-55
Gotowy
Dominic Lavargna
South Shore Jiu Jitsu & MMA
Andres Gasper Ramona Brazilian Jiu-Jitsu/MMA (RBJJ) Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
No-Gi --Youth Divisions / 7-8 Years old / White & Grey / 55.1 - 60 Lbs
(Day 1)
8-53
Gotowy
Nathan Torres
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Roman Estrada Alliance Eastlake
Gi--- Male Divisions / Adult / Black / Open
(Day 1)
6-85
Gotowy
Antonio Zuazo
Six Blades
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Patrick Dooley Shimeru Judo & Jiu Jitsu Club
Gi--- Male Divisions / Adult / Black / Open
(Day 1)
6-86
Gotowy
Antonio Zuazo
Six Blades
Patrick Dooley Shimeru Judo & Jiu Jitsu Club Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Gi--- Male Divisions / Adult / Black / Open
(Day 1)
6-87
Gotowy
Antonio Zuazo
Six Blades
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Patrick Dooley Shimeru Judo & Jiu Jitsu Club
Gi-- Youth Divisions / 10-11 Years old / White-Grey / 110.1-120 Lbs
(Day 1)
1-63
Gotowy
Zachary Martinez
SILVA JIU JITSU ACADEMY
Elias Goldburg Carlson Gracie Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Gi-- Youth Divisions / 10-11 Years old / White-Grey / 110.1-120 Lbs
(Day 1)
1-64
Gotowy
Elias Goldburg
Carlson Gracie
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Zella Whitten Checkmat Fallbrook BJJ
Gi-- Youth Divisions / 10-11 Years old / White-Grey / 110.1-120 Lbs
(Day 1)
1-66
Gotowy
Zachary Martinez
SILVA JIU JITSU ACADEMY
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Zella Whitten Checkmat Fallbrook BJJ
Gi-- Youth Divisions / 10-11 Years old / White-Grey / 110.1-120 Lbs
(Day 1)
1-67
Gotowy
Elias Goldburg
Carlson Gracie
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Zachary Martinez SILVA JIU JITSU ACADEMY
Gi-- Youth Divisions / 5-6 Years old / Grey / 60.1- 65 Lbs 5-6 Years old
(Day 1)
5-71
Gotowy
Dominic Lavargna
South Shore Jiu Jitsu & MMA
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Keanu Castaneda Kainga Jiu Jitsu
Gi-- Youth Divisions / 5-6 Years old / Grey / 60.1- 65 Lbs 5-6 Years old
(Day 1)
5-72
Gotowy
Gunner Owens
One Legacy Training Center
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Dominic Lavargna South Shore Jiu Jitsu & MMA
Gi-- Youth Divisions / 5-6 Years old / Grey / 50.1- 55 Lbs 5-6 Years old
(Day 1)
4-78
Gotowy
Alexa Cavazos
Strong Base Brazilian Jiu Jitsu
Casen Allen-luo Aftermath BJJ Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Gi-- Youth Divisions / 5-6 Years old / Grey / 50.1- 55 Lbs 5-6 Years old
(Day 1)
4-79
Gotowy
Alexa Cavazos
Strong Base Brazilian Jiu Jitsu
Casen Allen-luo Aftermath BJJ Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
No-Gi---Teen Divisions / 15-17 Years old / Female / Mixed level / 100.1 - 115 Lbs
(Day 1)
7-73
Gotowy
Penelope Pepperdine
Legion American Jiu Jitsu
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Keira Grantham Villanueva grappling arts
No-Gi---Teen Divisions / 15-17 Years old / Female / Mixed level / 100.1 - 115 Lbs
(Day 1)
7-74
Gotowy
Penelope Pepperdine
Legion American Jiu Jitsu
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Keira Grantham Villanueva grappling arts
Gi-- Women's Divisions / Adult / White / 130.1 - 145 Lbs
(Day 1)
9-62
Gotowy
Haven Lee
Ramona Brazilian Jiu-Jitsu/MMA (RBJJ)
Kyli Stanley Valiant Training Center Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Gi-- Women's Divisions / Adult / White / 130.1 - 145 Lbs
(Day 1)
9-63
Gotowy
Karri Bannon
Checkmat Fallbrook BJJ
Kyli Stanley Valiant Training Center Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Gi-- Women's Divisions / Adult / White / 130.1 - 145 Lbs
(Day 1)
9-64
Gotowy
Haven Lee
Ramona Brazilian Jiu-Jitsu/MMA (RBJJ)
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Karri Bannon Checkmat Fallbrook BJJ
Gi-- Women's Divisions / Adult / White / 130.1 - 145 Lbs
(Day 1)
9-65
Gotowy
Kyli Stanley
Valiant Training Center
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Haven Lee Ramona Brazilian Jiu-Jitsu/MMA (RBJJ)
No-Gi-- Women's Divisions / Adult / (Advanced) / 160.1 Lbs and Above
(Day 1)
8-43
Gotowy
Jane Teixeira
CFS JIU JITSU
Rachel Robinson ONE JIU JITSU LAKE ELSINORE Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
No-Gi Male Divisions / Adult / White (Beginner) / 135.1 - 145 Lbs
(Day 1)
10-50
Gotowy
Drakus Colbert
ONE JIU JITSU LAKE ELSINORE
Ron Lien Gracie Jiu Jitsu La Jolla Wygrana na punkty
No-Gi Male Divisions / Adult / White (Beginner) / 175.1 - 185 Lbs
(Day 1)
10-51
4:41 am
Casey Stroosma
Victory MMA
Andrew Ortiz Carlson Gracie Temecula
No-Gi Male Divisions / Adult / White (Beginner) / 175.1 - 185 Lbs
(Day 1)
10-52
4:46 am
Jacob Asaeli
10th Planet San Diego
Raymond De Anda Carlson Gracie Menifee
No-Gi Male Divisions / Adult / White (Beginner) / 175.1 - 185 Lbs
(Day 1)
No-Gi Male Divisions / Masters 1-2 (40+ Years old) / Blue-Purple (Intermediate) / 200.1 Lbs & Above
(Day 1)
No-Gi Male Divisions / Masters 1-2 (40+ Years old) / Blue-Purple (Intermediate) / 200.1 Lbs & Above
(Day 1)