Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth / 9-10 Years old / Grey / 80.1 - 90 Lbs
(Day 1)
2-29
Gotowy
Emily Armstrong
Empire Brazilian Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:15
Ashleen Madare Gracie Barra Yuba City
Youth / 11-12 Years old / White / 115.1 - 130 Lbs
(Day 1)
4-28
Gotowy
Jonathan Houston
Akbari BJJ
Roxanne Silvia Nick Diaz Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:56
Youth / 11-12 Years old / Grey / 100.1 - 115 Lbs
(Day 1)
5-27
Gotowy
Kayla Abbott
SYNERGY ACADEMY ( Rocklin )
Wygrana na punkty - 01:31
Mia Hake Gold Country Jiu Jitsu
Youth / 9-10 Years old / Grey / 80.1 - 90 Lbs
(Day 1)
2-31
Gotowy
Linda Curiel
Empire Brazilian Jiu Jitsu
Ava Sullivan Team Maxwell Brazilian Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Youth / 9-10 Years old / Grey / 60 Lbs & Below
(Day 1)
3-11
Gotowy
Kaiya Maggini
Ares BJJ Roseville
Wygrana na punkty
Viviana Zavala Akbari BJJ
Youth / 11-12 Years old / White / 100.1 - 115 Lbs
(Day 1)
4-25
Gotowy
Angel Newell
Modesto Power
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:32
Ethan Pajo Modesto Power
Youth / 9-10 Years old / Yellow / 60 Lbs & Below
(Day 1)
1-21
Gotowy
Connor Tinker
SYNERGY ACADEMY ( Rocklin )
Wygrana na punkty - 03:00
Charlee Witsch SYNERGY ACADEMY ( Rocklin )
Kids Absolute (Open Weight) / 9-10 Years old / White-Grey
(Day 1)
5-24
Gotowy
Kenneth Gately
GRACIE BARRA PASADENA
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Paul Esquivel SYNERGY ACADEMY ( Rocklin )
Youth / 9-10 Years old / Grey / 80.1 - 90 Lbs
(Day 1)
2-32
Gotowy
Eduardo Arreola
Team Maxwell Brazilian Jiu-Jitsu
Masi Nooristani Dumdumaya Jiu-Jitsu Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Youth / 11-12 Years old / Grey / 80.1 - 90 Lbs
(Day 1)
3-16
Gotowy
Roan Barrereras
Waza BJJ Elk Grove
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:41
Jade Accaria Akbari BJJ
Youth / 11-12 Years old / Grey / 100.1 - 115 Lbs
(Day 1)
5-28
Gotowy
Kayla Abbott
SYNERGY ACADEMY ( Rocklin )
Wygrana na punkty - 03:00
Mia Hake Gold Country Jiu Jitsu
Youth / 11-12 Years old / White / 115.1 - 130 Lbs
(Day 1)
4-29
Gotowy
Meena Gilley
Dumdumaya Jiu-Jitsu
Jonathan Houston Akbari BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:25
Youth / 11-12 Years old / White / 100.1 - 115 Lbs
(Day 1)
4-26
Gotowy
Alannah Shaw
Dumdumaya Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Angel Newell Modesto Power
Youth / 9-10 Years old / Yellow / 60 Lbs & Below
(Day 1)
Gotowy
Ian Noguera
Dumdumaya Jiu-Jitsu
Wygrana walkowerem
Connor Tinker SYNERGY ACADEMY ( Rocklin )
Youth / 11-12 Years old / Grey / 90.1- 100 Lbs
(Day 1)
3-18
Gotowy
Aneesa Pulido
Gracie Barra Yuba City
Haidan Mayfield Dynamic MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:00
Youth / 11-12 Years old / White / 90.1- 100 Lbs
(Day 1)
1-22
Gotowy
Annie Spring
Gold Country Jiu Jitsu
Neilani Sengmany Ralph Gracie BJJ Sacramento Wygrana na punkty - 03:00
Youth / 9-10 Years old / Grey / 80.1 - 90 Lbs
(Day 1)
2-33
Gotowy
Isaiah Orozco
Nick Diaz Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Megan Link Akbari BJJ
Youth / 11-12 Years old / Grey / 80.1 - 90 Lbs
(Day 1)
3-17
Gotowy
Roan Barrereras
Waza BJJ Elk Grove
Jade Accaria Akbari BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Youth / 11-12 Years old / Grey / 115.1 - 130 Lbs
(Day 1)
4-31
Gotowy
Hunter Gregory
Robson Moura Grappling Club
Kayla Nguyen SYNERGY ACADEMY ( Rocklin ) Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:46
Youth / 11-12 Years old / Yellow / 70 Lbs & Below
(Day 1)
1-25
Gotowy
Antony Ganapolskiy
SYNERGY ACADEMY ( Rocklin )
Aspen Lane Team Maxwell Brazilian Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:08
Youth / 11-12 Years old / White / 115.1 - 130 Lbs
(Day 1)
4-30
Gotowy
Roxanne Silvia
Nick Diaz Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:46
Jonathan Houston Akbari BJJ
Teen / 13-14 Years old / Male / White / 100.1- 115 Lbs
(Day 1)
2-42
Gotowy
Michael Morris
Dynamic Martial Arts
Ezikiel Guzman PFC & Jiu-Jitsu Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 02:48
Youth / 11-12 Years old / White / 90.1- 100 Lbs
(Day 1)
1-23
Gotowy
Neilani Sengmany
Ralph Gracie BJJ Sacramento
Wygrana na punkty - 03:00
Gabriel Hipolito No Team.
Teen 13-14 Years old / Male / Grey / 80.1- 90 Lbs
(Day 1)
5-30
Gotowy
Jadon Kriston
Dumdumaya Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 04:00
Wyatt Hardtke Auburn Martial Arts Center
Youth / 11-12 Years old / Grey / 90.1- 100 Lbs
(Day 1)
3-19
Gotowy
Haidan Mayfield
Dynamic MMA
Wygrana na punkty - 03:00
Saige Pulsipher Empire Brazilian Jiu Jitsu
Youth / 11-12 Years old / Grey / 115.1 - 130 Lbs
(Day 1)
4-32
Gotowy
Bryan Lopez
UFC GYM
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:53
David Zavala Nick Diaz Academy
Youth / 11-12 Years old / Yellow / 70 Lbs & Below
(Day 1)
1-26
Gotowy
Aspen Lane
Team Maxwell Brazilian Jiu-Jitsu
Diego Padilla GRACIE FIGHTER Wygrana na punkty - 01:47
Youth / 11-12 Years old / Grey / 90.1- 100 Lbs
(Day 1)
3-20
Gotowy
Katie Newman
SYNERGY ACADEMY ( Rocklin )
Wygrana na punkty - 03:00
Ethan Smith Gold Country Jiu Jitsu
Teen / 13-14 Years old / Male / White / 100.1- 115 Lbs
(Day 1)
2-40
Gotowy
Gabriel Dias
Nick Diaz Academy
Ivan Garcia Waza BJJ Elk Grove Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:20
Teen 13-14 Years old / Male / Grey / 80.1- 90 Lbs
(Day 1)
5-31
Gotowy
Jadon Kriston
Dumdumaya Jiu-Jitsu
Ismael Alvarez Bermudez Felipe Bragiao BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:07
Youth / 9-10 Years old / Grey / 80.1 - 90 Lbs
(Day 1)
2-34
Gotowy
Emily Armstrong
Empire Brazilian Jiu Jitsu
Wesley Palmer Nick Diaz Academy Wygrana na punkty - 03:00
Teen/ 13-14 Years old / Male / White / 150.1- Lbs & Above
(Day 1)
3-24
Gotowy
Daniel Chang
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Santana Delgado PFC & Jiu-Jitsu