Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi--- Male Divisions / Adult / White / 200.1 - 220 Lbs
(Day 1)
6-53
Gotowy
Fabian Burley
Wygrana na punkty - 05:00
Fahad Almarzouqi Atos Jiu Jitsu - Andre Galvao
Gi-- Women's Divisions / Adult / Blue / 115.1 -130 Lbs
(Day 1)
2-93
Gotowy
Nicole Contreras
Hurricane Jiu Jitsu (Cleveland)
Grace Kindred Marcus Soares Brazilian Jiu-Jitsu USA Wygrana na punkty - 06:00
Gi--- Male Divisions / Adult / White / 185.1 - 200 Lbs
(Day 1)
1-63
Gotowy
Kevin Hernandez
Excel Jiu-Jitsu MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:16
Gonzalo Vazquez CFS JIU JITSU
No-Gi --Youth Divisions / 7-8 Years old / White & Grey / 50.1- 55 Lbs
(Day 1)
5-86
Gotowy
Aiden Talavera
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:11
Caleb Martinez Carlson Gracie SD/Paul Silva BJJ
Gi--- Male Divisions / Adult / White / 145.1 - 155 Lbs
(Day 1)
3-99
Gotowy
Jose Ramirez
Carlson Gracie OC
Joshua Chacon CFS JIU JITSU Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:11
Gi--- Male Divisions / Adult / Blue / 155.1 - 165 Lbs
(Day 1)
1-60
Gotowy
Daniel Jimenez
GRACIE SOUTHBAY JIU-JITSU
Gustavo Ancona Power of Leverage BJJ Wygrana na punkty - 06:00
Gi--- Male Divisions / Adult / White / 175.1 - 185 Lbs
(Day 1)
Gotowy
Javon Fowler
University Combat Sports (UCS)
Wygrana walkowerem
Steven Franco
Gi--- Male Divisions / Adult / White / 145.1 - 155 Lbs
(Day 1)
3-101
Gotowy
Jeremy Goehring
Carlson Gracie Temecula
Ryan Croteau Fight Strong MMA (San Clemente) Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:23
No-Gi --Youth Divisions / 9-10 Years old / White & Grey / 60.1- 65 Lbs
(Day 1)
6-52
Gotowy
Austin Forse
CFS JIU JITSU
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:39
Trajan Cass Fight Lab
No-Gi Male Divisions / Adult / (Advanced) / 160.1 - 180 Lbs
(Day 1)
7-46
Gotowy
Joseph Querubin
Triunfo Jiu Jitsu
Xavier Silva Carlson Gracie SD/Paul Silva BJJ Wygrana na punkty - 06:00
No-Gi --Youth Divisions / 7-8 Years old / White & Grey / 60.1 - 70 Lbs
(Day 1)
5-89
Gotowy
Yanaelli Cook
Matthew Valdez Team Ironman Ultimate Training Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:30
Gi--- Male Divisions / Adult / White / 145.1 - 155 Lbs
(Day 1)
3-100
Gotowy
Joshua Chacon
CFS JIU JITSU
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:14
Marcus Aguirre The Arena / Baret Submissions
Gi--- Male Divisions / Adult / Blue / 200.1 + Lbs
(Day 1)
4-105
Gotowy
John Yates
Carlson Gracie Irvine
Christian Zimmerle Carlson Gracie OC Wygrana na punkty - 06:00
No-Gi --Youth Divisions / 7-8 Years old / White & Grey / 60.1 - 70 Lbs
(Day 1)
5-90
Gotowy
Isaiah Jimenez
Carlson Gracie SD/Paul Silva BJJ
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 00:14
Christian Khan 10th Planet Jiu Jitsu
Gi-- Women's Divisions / Adult / Blue / 115.1 -130 Lbs
(Day 1)
2-98
Gotowy
Jessie Gonzalez
Carlson Gracie SD/Paul Silva BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:08
Nicole Contreras Hurricane Jiu Jitsu (Cleveland)
Gi--- Male Divisions / Adult / White / 185.1 - 200 Lbs
(Day 1)
1-64
Gotowy
Adam Blackwell
Carlson Gracie OC
Brandon Turner Carlson Gracie OC Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Gi--- Male Divisions / Adult / White / 145.1 - 155 Lbs
(Day 1)
3-102
Gotowy
Jose Ramirez
Carlson Gracie OC
Wygrana na punkty - 05:00
Jeremy Goehring Carlson Gracie Temecula
No-Gi Male Divisions / Adult / Brown-Black (Advanced) / 165.1 - 175 Lbs
(Day 1)
7-47
Gotowy
Geoff Mellor
SubFighter MMA-Mixed Martial Arts Academy
Jian Naghavi SubFighter MMA-Mixed Martial Arts Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:43
Gi--- Male Divisions / Masters 1 (30-39 Years old) / Purple / 160.1 - 180 Lbs
(Day 1)
1-65
Gotowy
Taylor Holmes
North Coast Jiu Jitsu Vista
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:22
SERGIO MORENO Triunfo Jiu-Jitsu & MMA
Gi--- Male Divisions / Adult / White / 175.1 - 185 Lbs
(Day 1)
No-Gi --Youth Divisions / 7-8 Years old / White & Grey / 80.1 - 90 Lbs
(Day 1)
5-91
Gotowy
Alicia Schmidt
Ashton Person Team Ironman Ultimate Training Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:05
Gi--- Male Divisions / Adult / White / 175.1 - 185 Lbs
(Day 1)
4-104
Gotowy
Javon Fowler
University Combat Sports (UCS)
Wygrane przez Poddanie (submission)
Melvin Rideout UFC GYM
No-Gi Male Divisions / Adult / (Advanced) / 160.1 - 180 Lbs
(Day 1)
7-48
Gotowy
Xavier Silva
Carlson Gracie SD/Paul Silva BJJ
JASON YOUSEPH Carlson Gracie Irvine
Gi-- Women's Divisions / Adult / Blue / 115.1 -130 Lbs
(Day 1)
2-96
Gotowy
Jessica Harbin
CFS JIU JITSU
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:18
Grace Kindred Marcus Soares Brazilian Jiu-Jitsu USA
Gi--- Male Divisions / Adult / Blue / 145.1 - 155 Lbs
(Day 1)
3-103
Gotowy
Andrew Lopez
North County MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:09
Josh Mariano
Gi--- Male Divisions / Adult / White / 200.1 - 220 Lbs
(Day 1)
6-54
Gotowy
Fabian Burley
Wygrana na punkty - 05:00
Jesse Vazquez Pacific Martial Arts
No-Gi --Youth Divisions / 7-8 Years old / White & Grey / 60.1 - 70 Lbs
(Day 1)
5-92
Gotowy
Yanaelli Cook
Christian Khan 10th Planet Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:18
No-Gi --Youth Divisions / 7-8 Years old / White & Grey / 60.1 - 70 Lbs
(Day 1)
5-93
Gotowy
Isaiah Jimenez
Carlson Gracie SD/Paul Silva BJJ
Matthew Valdez Team Ironman Ultimate Training Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:33
Gi--- Male Divisions / Adult / Blue / 200.1 + Lbs
(Day 1)
4-106
Gotowy
John Yates
Carlson Gracie Irvine
Christian Zimmerle Carlson Gracie OC Wygrana na punkty - 06:00
Gi--- Male Divisions / Masters 1 (30-39 Years old) / Purple / 160.1 - 180 Lbs
(Day 1)
1-66
Gotowy
Taylor Holmes
North Coast Jiu Jitsu Vista
Daniel Turner Carlson Gracie Temecula Wygrana na punkty - 05:00
Gi--- Male Divisions / Adult / White / 145.1 - 155 Lbs
(Day 1)
3-104
Gotowy
Joshua Chacon
CFS JIU JITSU
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:09
Ryan Croteau Fight Strong MMA (San Clemente)
Gi--- Male Divisions / Masters 1 (30-39 Years old) / Black / 160.1 - 180 Lbs
(Day 1)
7-49
Gotowy
Tameem Hamoui
Total MMA
Wygrana na punkty - 05:00
Russell Driscoll Carlson Gracie Irvine