Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi--- Male Divisions / Masters 1 (30-39 Years old) / White / 180.1 - 200 Lbs
(Day 1)
3-42
Gotowy
Daniel Sanchez
APEX BJJ Vacaville
Wygrana na punkty - 05:00
Rafael Camacho
No-Gi --Youth Divisions / 9-10 Years old / Male / White & Grey / 60.1 - 70 Lbs
(Day 1)
7-36
Gotowy
Maxton Cordero-Abel
Felipe Bragiao BJJ
Isaac Cruz Ohana Mixed Martial Arts Wygrana na punkty - 02:31
No-Gi --Youth Divisions / 9-10 Years old / Female / White & Grey / 75.1 - 85 Lbs
(Day 1)
6-44
Gotowy
Charlie Smith
Granite Bay Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Isabella Gaela Infinite Jiu Jitsu
No-Gi Male Divisions / Adult / Blue-Purple (Intermediate) / 155.1 - 165 Lbs
(Day 1)
5-34
Gotowy
Eric Cortez
TEAM ALPHA MALE
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:49
Kai Niimi Ufc Gym Folsom
No-Gi --Youth Divisions / 9-10 Years old / Male / White & Grey / 60.1 - 70 Lbs
(Day 1)
7-37
Gotowy
Ivan Petrovskiy
Granite Bay Jiu-Jitsu
Jaidyn Martinez Stand Alone MMA (Chico) Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:35
No-Gi Male Divisions / Adult / Blue-Purple (Intermediate) / 155.1 - 165 Lbs
(Day 1)
5-35
Gotowy
James Stocker
Carlos Ortiz MatTime® Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:51
Gi-- Teen Divisions / 12-14 Years old / Male / White-Grey / 130.1- 145 Lbs
(Day 1)
2-39
Gotowy
Liam Nubla
Rodrigo cardoso BJJ vacaville
Abraham Ponce Fevas Academy Wygrana na punkty - 04:00
Gi-- Teen Divisions / 12-13 Years old / Female / Grey-Yellow / 100.1 - 118 Lbs
(Day 1)
1-37
Gotowy
Alanna Dees
Ralph Gracie BJJ Sacramento
Shyla Sells Team 1on1 Klamath Falls Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:27
No-Gi --Youth Divisions / 9-10 Years old / Male / White & Grey / 60.1 - 70 Lbs
(Day 1)
7-38
Gotowy
Thomas Bolander
MatTime®
Silas Bulik Deep Water Jiujitsu Lake County Wygrana na punkty - 03:00
No-Gi --Youth Divisions / 9-10 Years old / Male / White & Grey / 80.1 - 90 Lbs
(Day 1)
6-47
Gotowy
Finnley Showaker
MatTime®
Wygrana na punkty - 03:00
Deegan Shupe Ohana Mixed Martial Arts
Gi--- Male Divisions / Masters 1 (30-39 Years old) / White / 180.1 - 200 Lbs
(Day 1)
3-43
Gotowy
Daniel Sanchez
APEX BJJ Vacaville
Wygrana na punkty - 02:37
Rafael Camacho
Gi-- Youth Divisions / 11-12 Years old / White-Grey / 120.1 - 130 Lbs
(Day 1)
2-38
Gotowy
Kruz Sells
Team 1on1 Klamath Falls
Wygrana na punkty - 03:00
Alejandro Ponce Fevas Academy
No-Gi --Youth Divisions / 9-10 Years old / Male / White & Grey / 60.1 - 70 Lbs
(Day 1)
7-39
Gotowy
Isaac Cruz
Ohana Mixed Martial Arts
Jaidyn Martinez Stand Alone MMA (Chico) Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:15
Gi--- Male Divisions / Adult / White / 200.1 - 220 Lbs
(Day 1)
1-44
Gotowy
Timothy Wright
Pacific Martial Arts
Johnny Rhodes Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:30
Gi--- Male Divisions / Masters 1-2 (30-39 Years old) / White / 160.1 - 180 Lbs
(Day 1)
1-41
Gotowy
Mark Shaffer
Alexander Training
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:02
John Ho Ralph Gracie
No-Gi --Youth Divisions / 9-10 Years old / Male / White & Grey / 60.1 - 70 Lbs
(Day 1)
7-40
Gotowy
Jaxson Edwards
Granite Bay Jiu-Jitsu
Oleksandr Kovalchuk Felipe Bragiao BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:42
Gi-- Teen Divisions / 12-14 Years old / Male / White-Grey / 130.1- 145 Lbs
(Day 1)
2-40
Gotowy
Liam Nubla
Rodrigo cardoso BJJ vacaville
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:51
Holden Wakefield Checkmat Oroville
No-Gi Male Divisions / Adult / Blue-Purple (Intermediate) / 145.1 - 155 Lbs
(Day 1)
6-42
Gotowy
Tyler Mendenhall
Avilla brazilian jiu jitsu
Ismael Alvarez Bermudez Felipe Bragiao BJJ Wygrana na punkty - 03:51
Gi-- Women's Divisions / Adult / White / 145.1 - 160 Lbs
(Day 1)
3-44
Gotowy
Summer McGill
GARY GRATE BRAZILIAN JIU-JITSU ACADEMY
Kaytlynn Sibrian Renzo Gracie Reno Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:12
No-Gi Male Divisions / Adult / Brown-Black (Advanced) / 175.1 - 185 Lbs
(Day 1)
5-36
Gotowy
Chris Vickers
10th Planet Walnut Creek
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:39
Michael Williams SAS TEAM
No-Gi --Youth Divisions / 9-10 Years old / Male / White & Grey / 60.1 - 70 Lbs
(Day 1)
7-41
Gotowy
Maxton Cordero-Abel
Felipe Bragiao BJJ
Ivan Petrovskiy Granite Bay Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
No-Gi --Youth Divisions / 9-10 Years old / Female / White & Grey / 75.1 - 85 Lbs
(Day 1)
6-45
Gotowy
Charlie Smith
Granite Bay Jiu-Jitsu
Ella Van Conett Team Alpha BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:14
Gi-- Women's Divisions / Adult / White / 145.1 - 160 Lbs
(Day 1)
3-45
Gotowy
Summer McGill
GARY GRATE BRAZILIAN JIU-JITSU ACADEMY
Kaytlynn Sibrian Renzo Gracie Reno Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:36
Gi--- Male Divisions / Adult / White / 200.1 - 220 Lbs
(Day 1)
1-45
Gotowy
Eugene Anderson
Felipe Bragiao BJJ
Cristian Arana APEX BJJ Vacaville Wygrana na punkty - 05:00
No-Gi --Youth Divisions / 9-10 Years old / Male / White & Grey / 80.1 - 90 Lbs
(Day 1)
6-48
Gotowy
Davis Batzer
Rodrigo cardoso BJJ vacaville
Peyton Finch Komainu Yemaso BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:30
Gi-- Teen Divisions / 13-14 Years old / Male / Yellow-Orange / 115.1- 130 Lbs
(Day 1)
2-42
Gotowy
Jalen Leal
Ralph Gracie BJJ Sacramento
Kayleb Chao Team Maxwell Brazilian Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 04:00
No-Gi --Youth Divisions / 9-10 Years old / Male / Yellow & Orange / 60.1 - 70 Lbs
(Day 1)
7-46
Gotowy
Burl Dull
Infinite Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Sawyer Cole Deep Water Jiujitsu Lake County
Gi--- Male Divisions / Masters 1-2 (30-39 Years old) / White / 160.1 - 180 Lbs
(Day 1)
1-42
Gotowy
Patrick Holstad
Buena Vida Jiu Jitsu Academy
Justin Erby Ares BJJ Roseville Wygrana na punkty - 05:00
No-Gi Male Divisions / Adult / Blue-Purple (Intermediate) / 145.1 - 155 Lbs
(Day 1)
6-43
Gotowy
Talon Niimi
Ufc Gym Folsom
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:23
Dominic Ushakoff Team Alpha BJJ Vacaville
Gi-- Teen Divisions / 12-14 Years old / Male / White-Grey / 130.1- 145 Lbs
(Day 1)
2-41
Gotowy
Holden Wakefield
Checkmat Oroville
Abraham Ponce Fevas Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:56
No-Gi Male Divisions / Adult / Brown-Black (Advanced) / 175.1 - 185 Lbs
(Day 1)
5-37
Gotowy
Chris Vickers
10th Planet Walnut Creek
Wygrana na punkty - 06:00
Michael Williams SAS TEAM
No-Gi --Youth Divisions / 9-10 Years old / Male / White & Grey / 60.1 - 70 Lbs
(Day 1)
7-42
Gotowy
Oleksandr Kovalchuk
Felipe Bragiao BJJ
Isaac Cruz Ohana Mixed Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:52