Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth Competitors / 9-10 Years old / White / 110.1-120 Lbs
(Day 1)
5-13
Završeno
Ailin Guerrero
Trilogy Martial Arts
Pobeda po poenima - 03:00
Luke Felix Steel MMA
Youth Competitors / 7-8 Years old / Grey / 60.1 - 65 Lbs
(Day 1)
6-16
Završeno
Quade Kelley
Gracie Barra Encinitas
Pobeda po poenima - 03:00
Avery Schmaltz SDBJJ
Youth Competitors / 9-10 Years old / White / 60 Lbs & Below
(Day 1)
2-17
Završeno
Hosea Dody
Endless Journey Jiu-Jitsu
Evan Moon Steel MMA Pobeda po poenima - 03:00
Youth Competitors / 9-10 Years old / Grey / 65.1 - 70 Lbs
(Day 1)
5-18
Završeno
Justin Cole
Gracie Barra Corona
Brandon Scharer Carlson Gracie SD/Paul Silva BJJ Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija)
Youth Competitors / 7-8 Years old / White / 50 Lbs & Below
(Day 1)
1-15
Završeno
Vince Liu
Academy of combat arts
Ryder Reppond Carlson Gracie Wine Country Pobeda po poenima - 00:40
Youth Competitors / 9-10 Years old / White / 80.1- 85 Lbs
(Day 1)
4-19
Završeno
Franky Mejia
Carlson Gracie SD/Paul Silva BJJ
Jose Ochoa Bonita Martial Arts Academy & Federation Pobeda po poenima - 03:00
Youth Competitors / 7-8 Years old / Grey / 50 Lbs & Below
(Day 1)
3-16
Završeno
Payton Scott
Ramona Brazilian Jiu-Jitsu/MMA (RBJJ)
Pobedio Završnicom - 01:50
Hayden Hauck
Youth Competitors / 7-8 Years old / White / 60.1 - 65 Lbs
(Day 1)
2-13
Završeno
Cassian Corrie
The Boxing Club
Pobedio Završnicom - 01:36
Grady Posson Carlson Gracie Temecula
Youth Competitors / 9-10 Years old / Grey / 65.1 - 70 Lbs
(Day 1)
5-19
Završeno
Xavier Ramirez
Carlson Gracie SD/Paul Silva BJJ
Pobeda po poenima - 03:00
Robert Krinski Ramona Brazilian Jiu-Jitsu/MMA (RBJJ)
Youth Competitors / 7-8 Years old / White / 50.1- 55 Lbs
(Day 1)
4-10
Završeno
Rachel Dupree
Dojo Americana
Brennen Dempsey Ramona Brazilian Jiu-Jitsu/MMA (RBJJ) Pobeda po poenima - 03:00
Youth Competitors / 7-8 Years old / White / 55.1 - 60 Lbs
(Day 1)
6-13
Završeno
Lucia Ruiz
Victory MMA
Enzo Goy Ramona Brazilian Jiu-Jitsu/MMA (RBJJ) Pobeda po poenima - 03:00
Youth Competitors / 5-6 Years old / White / 40 Lbs & Below
(Day 1)
1-9
Završeno
Neila Aziz
Carlson Gracie SD/Paul Silva BJJ
Regan Cass Fight Lab Pobeda po poenima
Youth Competitors / 9-10 Years old / White / 60 Lbs & Below
(Day 1)
2-18
Završeno
Makayla Weldon
Unknown
Kurtis Dupree Dojo Americana Pobedio Završnicom - 00:44
Youth Competitors / 7-8 Years old / White / 50 Lbs & Below
(Day 1)
1-16
Završeno
Isaiah Prieto
UFC GYM
Pobeda po poenima - 03:00
Kabi Bautista North Coast Jiu Jitsu Vista
Youth Competitors / 7-8 Years old / White / 60.1 - 65 Lbs
(Day 1)
2-15
Završeno
Tristan Paine
Carlson Gracie SD/Paul Silva BJJ
Cassian Corrie The Boxing Club Pobedio Završnicom - 00:53
Youth Competitors / 9-10 Years old / White / 110.1-120 Lbs
(Day 1)
5-15
Završeno
Evangeline Williamson
Academy of combat arts
Amiotonu Fox Alliance Eastlake Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija)
Youth Competitors / 7-8 Years old / Grey / 50 Lbs & Below
(Day 1)
3-19
Završeno
Phillip Balmenti
SDBJJ
Pobedio Završnicom - 01:34
Payton Scott Ramona Brazilian Jiu-Jitsu/MMA (RBJJ)
Youth Competitors / 9-10 Years old / Grey / 65.1 - 70 Lbs
(Day 1)
5-21
Završeno
Justin Cole
Gracie Barra Corona
Robert Krinski Ramona Brazilian Jiu-Jitsu/MMA (RBJJ) Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija)
Youth Competitors / 9-10 Years old / White / 110.1-120 Lbs
(Day 1)
5-17
Završeno
Amiotonu Fox
Alliance Eastlake
Pobedio Završnicom - 02:03
Luke Felix Steel MMA
Youth Competitors / 9-10 Years old / White / 60 Lbs & Below
(Day 1)
2-19
Završeno
Grace Flowers
Alpine Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 03:00
Reagan Jones SDBJJ
Youth Competitors / 7-8 Years old / White / 50.1- 55 Lbs
(Day 1)
4-14
Završeno
Wyatt Gustafon
Ramona Brazilian Jiu-Jitsu/MMA (RBJJ)
Xavier Max Campa Alliance Eastlake Pobeda po poenima - 03:00
Youth Competitors / 7-8 Years old / Grey / 50 Lbs & Below
(Day 1)
3-18
Završeno
Jaidyn Cook
Carlson Gracie Wine Country
Daniel Fonseca Beto Brazilian Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 00:30
Youth Competitors / 7-8 Years old / White / 50 Lbs & Below
(Day 1)
1-17
Završeno
JAYDAN PEDRONAN
Steel MMA
Ryder Cavazos Fight Lab Pobeda po poenima - 03:00
Youth Competitors / 9-10 Years old / White / 70.1- 75 Lbs
(Day 1)
3-26
Završeno
Mary Snider
Endless Journey Jiu-Jitsu
Kane Smith Team Kihon MMA Pobeda po poenima - 03:00
Youth Competitors / 7-8 Years old / Grey / 60.1 - 65 Lbs
(Day 1)
6-17
Završeno
Unknown User
GF Team
Andrew Lockhart Carlson Gracie Temecula Pobedio Završnicom - 00:32
Youth Competitors / 7-8 Years old / White / 50.1- 55 Lbs
(Day 1)
4-13
Završeno
Brennen Dempsey
Ramona Brazilian Jiu-Jitsu/MMA (RBJJ)
Ezekiel Gachalian SDBJJ Pobeda po poenima - 03:00
Youth Competitors / 9-10 Years old / White / 60 Lbs & Below
(Day 1)
2-20
Završeno
Leo Banuelos
Fight Lab
Pobeda po poenima - 03:00
Evan Moon Steel MMA
Youth Competitors / 7-8 Years old / Grey / 50 Lbs & Below
(Day 1)
3-17
Završeno
Enzo Balmenti
SDBJJ
Pobeda po poenima - 03:00
Hayden Hauck
Youth Competitors / 11-12 Years old / White / 110.1 - 120 Lbs
(Day 1)
5-22
Završeno
Jacob Walker
Carlson Gracie Wine Country
Pobeda po poenima - 03:00
Merry Fe Opper Trilogy Martial Arts
Youth Competitors / 7-8 Years old / White / 55.1 - 60 Lbs
(Day 1)
6-12
Završeno
Audrina Beltran
Fabio Santos BJJ
Pobedio Završnicom - 00:16
Ezzy Beller Ramona Brazilian Jiu-Jitsu/MMA (RBJJ)
Youth Competitors / 7-8 Years old / White / 60.1 - 65 Lbs
(Day 1)
2-14
Završeno
Seth Reppond
Carlson Gracie Wine Country
Nicholas Schrag Beto Brazilian Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 03:00
Youth Competitors / 9-10 Years old / White / 70.1- 75 Lbs
(Day 1)
3-27
Završeno
Manuel Galvan
Fabio Santos BJJ
Milo Corrie The Boxing Club Pobeda po poenima - 03:00