Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi-- Youth Divisions / 7-8 Years old / Grey / 50 Lbs & Below 7-8 Years old
(Day 1)
2-16
Gotowy
Sofia Dempsey
Ramona Brazilian Jiu-Jitsu/MMA (RBJJ)
Wygrana na punkty - 03:00
Banyan Waters Gracie Humaita Reno
Gi-- Youth Divisions / 7-8 Years old / White / 50 Lbs & Below
(Day 1)
5-9
Gotowy
Ethan Trammell
Carlson Gracie Temecula
Wygrana na punkty - 03:00
Regan Cass Fight Lab
No-Gi---Teen Divisions / 13-14 Years old / Male / Yellow & Orange / 135.1- 155 Lbs
(Day 1)
7-14
Gotowy
Jeremy Dray
Riverside Submission
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:38
Frankie Stevenson Joe Stevensons Cobra Kai
Gi-- Youth Divisions / 7-8 Years old / White / 60.1 - 65 Lbs
(Day 1)
3-12
Gotowy
Renezmea Rodriguez
Americana Jiu Jitsu Collective
Joshua Manjarrez Checkmat Murrieta Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:55
Gi-- Youth Divisions / 7-8 Years old / White / 50.1- 55 Lbs
(Day 1)
1-12
Gotowy
Gabrielle Aeria
Atos Jiu Jitsu - Andre Galvao
Bohdi Pieratt Carlson Gracie Temecula Wygrana na punkty - 03:00
Gi-- Youth Divisions / 9-10 Years old / White / 60.1- 65 Lbs
(Day 1)
4-13
Gotowy
Hunter Kennedy
Joe Stevensons Cobra Kai
Wygrana na punkty - 03:00
Ashlynn Becker Carlson Gracie Temecula
No-Gi --Youth Divisions / 11-12 Years old / White & Grey / 90.1- 100 Lbs
(Day 1)
Gotowy
Erik Hollis
Carlson Gracie Temecula
Wygrana walkowerem
ROCKY SALAZAR Joe Stevensons Cobra Kai
Gi-- Youth Divisions / 7-8 Years old / White / 50 Lbs & Below
(Day 1)
5-10
Gotowy
Sebastian Kiyan
Carlson Gracie Temecula
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:21
Dominic Stevenson Joe Stevensons Cobra Kai
Gi-- Youth Divisions / 7-8 Years old / White / 60.1 - 65 Lbs
(Day 1)
3-13
Gotowy
Darren Gruta
Bonita Martial Arts Academy & Federation
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:00
Joshua Manjarrez Checkmat Murrieta
Gi-- Youth Divisions / 7-8 Years old / White / 55.1 - 60 Lbs
(Day 1)
2-12
Gotowy
Logan Hollis
Carlson Gracie Temecula
Isaac Zember Gracie Humaita Reno Wygrana na punkty - 03:00
Gi-- Youth Divisions / 7-8 Years old / Grey / 50.1 - 60 Lbs
(Day 1)
4-12
Gotowy
Forest Dull
Wygrana na punkty - 03:00
Audrina Willis Ramona Brazilian Jiu-Jitsu/MMA (RBJJ)
No-Gi---Teen Divisions / 13-14 Years old / Female / Green & Blue / 110.1- 120 Lbs
(Day 1)
7-16
Gotowy
Adelina Rialmo
Americana Jiu Jitsu Collective
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:41
Berlyn Davis Fight Strong MMA (San Clemente)
Gi-- Youth Divisions / 7-8 Years old / White / 50 Lbs & Below
(Day 1)
5-12
Gotowy
Samerica Rialmo
Americana Jiu Jitsu Collective
Victor Jr Balderas Bonita Martial Arts Academy & Federation Wygrana na punkty - 03:00
No-Gi --Youth Divisions / 11-12 Years old / White & Grey / 70 Lbs & Below
(Day 1)
6-1
Gotowy
Adrian Rollins
Fight Syndicate MMA
Leo Banuelos Fight Lab Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:25
No-Gi Male Divisions / Adult / White (Beginner) / 135 Lbs & Below
(Day 1)
8-10
Gotowy
Jalen Warshawsky
(No academy)
Josh Gonzalez Coastal combat Wygrana na punkty
Gi-- Youth Divisions / 9-10 Years old / White / 70.1- 75 Lbs
(Day 1)
1-17
Gotowy
Sierra Bergen
Ramona Brazilian Jiu-Jitsu/MMA (RBJJ)
Wygrana na punkty - 03:00
Dimitri Lidakis Checkmat Fallbrook BJJ
Gi-- Youth Divisions / 7-8 Years old / Grey / 50 Lbs & Below 7-8 Years old
(Day 1)
2-17
Gotowy
Gavin Harris
Gracie Humaita Temecula
Wygrana na punkty - 03:00
Sofia Dempsey Ramona Brazilian Jiu-Jitsu/MMA (RBJJ)
Gi-- Youth Divisions / 7-8 Years old / Grey / 60.1 - 65 Lbs
(Day 1)
3-16
Gotowy
Luke Magnusen
Legacy Jiu-Jitsu - Team Alberto Crane
Wygrana na punkty - 02:25
Isaac Martinez Strength & Honor MMA
No-Gi --Youth Divisions / 11-12 Years old / White & Grey / 70 Lbs & Below
(Day 1)
6-2
Gotowy
Adrian Rollins
Fight Syndicate MMA
Leo Banuelos Fight Lab Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:27
No-Gi Male Divisions / Masters 1 (30-39 Years old) / White (Beginner) / 180.1 - 200 Lbs
(Day 1)
9-10
Gotowy
David Flickinger
San Diego Brazilian Jiu Jitsu Academy
Alex Barcelona Carlson Gracie Wine Country Wygrana na punkty - 05:00
Gi-- Youth Divisions / 9-10 Years old / White / 60.1- 65 Lbs
(Day 1)
4-14
Gotowy
Hunter Kennedy
Joe Stevensons Cobra Kai
Wygrana na punkty - 03:00
Vida Byers Bonita Martial Arts Academy & Federation
Gi-- Youth Divisions / 7-8 Years old / White / 50 Lbs & Below
(Day 1)
5-14
Gotowy
Glen Beckett
Bonita Martial Arts Academy & Federation
Regan Cass Fight Lab Wygrana na punkty - 03:00
No-Gi---Teen Divisions / 13-16 Years old / Male / White & Grey / 105.1- 115 Lbs
(Day 1)
6-14
Gotowy
Justin Bernardo
Bonita Martial Arts Academy & Federation
Wygrana na punkty - 04:00
Noah Newman Yucca Valley Brazilian Jiu-Jitsu
No-Gi---Teen Divisions / 13-14 Years old / Female / Green & Blue / 110.1- 120 Lbs
(Day 1)
7-17
Gotowy
Adelina Rialmo
Americana Jiu Jitsu Collective
Berlyn Davis Fight Strong MMA (San Clemente) Wygrana na punkty - 04:00
Gi-- Youth Divisions / 7-8 Years old / White / 55.1 - 60 Lbs
(Day 1)
2-13
Gotowy
Colton Tejeda
Carlson Gracie Wine Country
Emma Rose Zambrano Bonita Martial Arts Academy & Federation Wygrana na punkty - 03:00
Gi-- Youth Divisions / 7-8 Years old / White / 50.1- 55 Lbs
(Day 1)
1-13
Gotowy
Brave Kennedy
Joe Stevensons Cobra Kai
Gianno Carrillo Yucca Valley Brazilian Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:00
Gi-- Youth Divisions / 7-8 Years old / Grey / 50.1 - 60 Lbs
(Day 1)
Gotowy
Elias Zaher
Strength & Honor MMA
Wygrana walkowerem
Forest Dull
No-Gi Male Divisions / Adult / White (Beginner) / 135.1 - 145 Lbs
(Day 1)
8-13
Gotowy
Gabriel Aguilar
10th Planet Covina
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:58
Gary Hernandez TRU MMA
Gi-- Youth Divisions / 9-10 Years old / Grey / 60 Lbs & Below
(Day 1)
4-16
Gotowy
Samantha Ramos
Infinity BJJ (Santee, Ca)
Christopher Balistreri Carlson Gracie SD/Paul Silva BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Gi-- Youth Divisions / 7-8 Years old / White / 50 Lbs & Below
(Day 1)
5-13
Gotowy
Dallas Brown
Bonita Martial Arts Academy & Federation
Dominic Stevenson Joe Stevensons Cobra Kai Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:10
Gi-- Youth Divisions / 7-8 Years old / Grey / 50 Lbs & Below 7-8 Years old
(Day 1)
2-18
Gotowy
Isabella Ramos
Infinity BJJ (Santee, Ca)
Wygrana na punkty - 03:00
Banyan Waters Gracie Humaita Reno
No-Gi---Teen Divisions / 15-17 Years old / Male / White & Grey / 145.1- 155 Lbs
(Day 1)
7-19
Gotowy
Dylan Estanislao
Carlson Gracie Temecula
Wygrana na punkty - 04:00
Narek Azizyan Gracie Barra Glendale