Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
No-Gi Male Divisions / Adult / White (Beginner) / 175.1 - 185 Lbs
(Day 1)
6-20
Gotowy
Matthew Sue
Fresno Ultimate Martial Arts
Drew Nason Sandoval Legacy MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:51
Gi-- Youth Divisions / 9-10 Years old / Male / Grey / 90.1- 100 Lbs
(Day 1)
3-22
Gotowy
Logan Ostrow
Pacific Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:07
Ariana Arias Trifecta MMA Visalia
No-Gi---Teen Divisions / 12-14 Years old / Female / Yellow & Orange / 90.1- 100 Lbs
(Day 1)
5-13
Gotowy
Brooklynn Garza
Halo jiujitsu
Adriana Ornelas Halo jiujitsu Wygrana na punkty - 04:00
Gi-- Youth Divisions / 11-13 Years old / Female / White / 95.1 - 110 Lbs
(Day 1)
1-24
Gotowy
Ava Silva
Eric Nolan's Xtreme Training Center
Kyleigh Bruce Elite Team Lemoore Wygrana na punkty - 03:00
No-Gi-- Women's Divisions / Adult / White (Beginner) / 140.1 - 150 Lbs
(Day 1)
3-23
Gotowy
Maya Solano-McDaniel
Fresno School of Self Defense
Wygrana na punkty - 04:00
Jeanne Reyes Pacific Martial Arts
No-Gi Male Divisions / Adult / White (Beginner) / 165.1 - 175 Lbs
(Day 1)
6-21
Gotowy
Malik Inderbaev
Alpha & Omega Martial Arts
Treyson Patton Dethrone MMA Wygrana na punkty - 04:00
No-Gi Male Divisions / Adult / White (Beginner) / 145.1 - 155 Lbs
(Day 1)
2-20
Gotowy
Josiah Smithson
Halo jiujitsu
Francisco Alaniz Modesto Power Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:33
Gi-- Youth Divisions / 11-13 Years old / Female / White / 95.1 - 110 Lbs
(Day 1)
1-25
Gotowy
Deaveny Carreño
Trifecta MMA Visalia
Larissa Arciga Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:33
No-Gi---Teen Divisions / 13-14 Years old / Male / White & Grey / 125.1- 135 Lbs
(Day 1)
5-19
Gotowy
Max Roberts
Elevate Jiu Jitsu
Joshua Flynt Halo jiujitsu Wygrana na punkty - 04:00
Gi-- Youth Divisions / 9-10 Years old / Grey / 60.1- 70 Lbs
(Day 1)
2-21
Gotowy
Annabelle Tingley
Eric Nolan's Xtreme Training Center
Dominic Barrientos Elite Team Lemoore Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:04
No-Gi Male Divisions / Adult / White (Beginner) / 165.1 - 175 Lbs
(Day 1)
6-23
Gotowy
Abel Espinoza
Fresno Ultimate Martial Arts
Moises Moreno Eric Nolan's Xtreme Training Center Wygrana na punkty - 04:00
Gi-- Youth Divisions / 11-12 Years old / Female / White / 140.1 - 150 Lbs
(Day 1)
1-26
Gotowy
Kamiah White
Sanger Jiu Jitsu
Rose Olea Checkmat Fresno Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:55
No-Gi Male Divisions / Adult / White (Beginner) / 145.1 - 155 Lbs
(Day 1)
2-22
Gotowy
Josiah Smithson
Halo jiujitsu
Francisco Alaniz Modesto Power Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:49
Gi-- Youth Divisions / 11-13 Years old / Female / White / 95.1 - 110 Lbs
(Day 1)
1-27
Gotowy
Kyleigh Bruce
Elite Team Lemoore
Larissa Arciga Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:00
Gi-- Youth Divisions / 9-10 Years old / Male / Grey / 90.1- 100 Lbs
(Day 1)
3-24
Gotowy
Ariana Arias
Trifecta MMA Visalia
Caiden Amponin-Valdez Elite Team Lemoore Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:56
Gi-- Youth Divisions / 11-12 Years old / White & Grey / 70 Lbs & Below
(Day 1)
2-23
Gotowy
Natalie Martinez
Eliteteam Fresno
Wygrana na punkty - 03:00
Isaiah Thomas The Grind Martial Arts Academy
No-Gi Male Divisions / Adult / White (Beginner) / 185.1 - 200 Lbs
(Day 1)
6-24
Gotowy
Fabian Avalos
Elite Team Lemoore
Wygrana na punkty - 04:00
Jesse Reyes Vitruvian Martial Arts
No-Gi-- Women's Divisions / Adult / White (Beginner) / 140.1 - 150 Lbs
(Day 1)
3-25
Gotowy
Maya Solano-McDaniel
Fresno School of Self Defense
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:58
Ethney Delgado Guerrilla Jiu Jitsu Modesto
Gi-- Youth Divisions / 11-12 Years old / Female / White / 140.1 - 150 Lbs
(Day 1)
1-28
Gotowy
Kamiah White
Sanger Jiu Jitsu
Rose Olea Checkmat Fresno Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:36
No-Gi---Teen Divisions / 15-17 Years old / Male / White & Grey / 115.1 - 130 Lbs
(Day 1)
5-18
Gotowy
Joseph Saleh
Ground Control BJJ
Isaiah Aguilar Dethrone MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:40
Gi-- Youth Divisions / 11-12 Years old / White & Grey / 70 Lbs & Below
(Day 1)
2-25
Gotowy
Eli Pham
Eliteteam Fresno
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:23
Mason Pitts Sanger Jiu Jitsu
Gi-- Youth Divisions / 11-13 Years old / Female / White / 95.1 - 110 Lbs
(Day 1)
1-29
Gotowy
Ava Silva
Eric Nolan's Xtreme Training Center
Deaveny Carreño Trifecta MMA Visalia Wygrana na punkty - 03:00
Gi-- Youth Divisions / 11-12 Years old / Male / White & Grey / 90.1- 100 Lbs
(Day 1)
2-26
Gotowy
Michael Robbins
Pacific Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:03
Royce Tingley Eric Nolan's Xtreme Training Center
Gi-- Youth Divisions / 11-12 Years old / Male / White / 70.1- 80 Lbs
(Day 1)
3-26
Gotowy
Damien Flores
Fresno Ultimate Martial Arts
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 00:11
Josiah Burnitzki Trifecta MMA Visalia
No-Gi Male Divisions / Adult / White (Beginner) / 155.1 - 165 Lbs
(Day 1)
5-23
Gotowy
Diego Guerrero
Rivalry Jiu-Jitsu
Jorge Navarro Paraiso Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 04:00
No-Gi Male Divisions / Adult / White (Beginner) / 185.1 - 200 Lbs
(Day 1)
6-25
Gotowy
Samuel J Vargas
Fresno Ultimate Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:11
Mason Stokdyk Dynamix MMA
Gi-- Youth Divisions / 11-12 Years old / White & Grey / 70 Lbs & Below
(Day 1)
2-27
Gotowy
Natalie Martinez
Eliteteam Fresno
Eli Pham Eliteteam Fresno Wygrana na punkty - 01:21
Gi-- Teen Divisions / 13-15 Years old / Male / White / 90.1- 100 Lbs
(Day 1)
1-31
Gotowy
Kalub Reitz
Elevate Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:42
Michael Paez Dethrone MMA
No-Gi-- Women's Divisions / Adult / White (Beginner) / 140.1 - 150 Lbs
(Day 1)
3-27
Gotowy
Ethney Delgado
Guerrilla Jiu Jitsu Modesto
Jeanne Reyes Pacific Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:50
No-Gi Male Divisions / Adult / White (Beginner) / 185.1 - 200 Lbs
(Day 1)
6-26
Gotowy
Jewelious Yescas
Pacific Martial Arts
Wygrana na punkty - 04:00
Fabian Avalos Elite Team Lemoore
No-Gi Male Divisions / Adult / Blue-Purple (Intermediate) / 140 Lbs & Below
(Day 1)
1-32
Gotowy
Paul Furr
Sandoval Legacy MMA
Ernesto Maldonado Halo jiujitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:36
No-Gi---Teen Divisions / 15-17 Years old / Male / White & Grey / 115.1 - 130 Lbs
(Day 1)
5-20
Gotowy
Joseph Saleh
Ground Control BJJ
Isaiah Aguilar Dethrone MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:31