Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi--- Male Divisions / Masters 2 (40+ Years old) / White / 180.1 - 200 Lbs
(Day 1)
8-63
Gotowy
Ernesto Maldonado
The Grind Martial Arts Academy
Stephen Ruiz Elite Team International Wygrana na punkty - 05:00
Gi--- Male Divisions / Adult / Blue / 175.1 - 185 Lbs
(Day 1)
5-71
Gotowy
Michael Ting
Rivalry Jiu-Jitsu
Jason Ocampo Elite Team International Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:26
Gi--- Male Divisions / Adult / White / 175.1 - 185 Lbs
(Day 1)
Gotowy
Ryland Cardenas
7th Generation BJJ
Wygrana walkowerem
Will Wailes TRUJITSU / Bakersfield
Gi--- Male Divisions / Masters 2 (40+ Years old) / White / 200.1 Lbs & Above
(Day 1)
2-63
Gotowy
Brian Dombroski
Dethrone MMA
Nathan Dansby 7th Generation BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Gi--- Male Divisions / Adult / White / 220.1 + Lbs
(Day 1)
5-68
Gotowy
Brent Cain
7th Generation BJJ
Johan Cervantes Elite Team International Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:24
Gi--- Male Divisions / Masters 1-2 (40+ Years old) / Purple / 200.1 Lbs & Above
(Day 1)
1-71
Gotowy
Randy Preston
DDR JJ
Mike Guidry Team Trauma Wygrana na punkty - 05:00
Gi--- Male Divisions / Adult / White / 175.1 - 185 Lbs
(Day 1)
6-54
Gotowy
Angel Rueda
madera martial arts
Wygrana na punkty - 05:00
Juan Espinoza Elite Team International
Gi--Male Absolute Division / Adult Gi White Belt Absolute
(Day 1)
Gotowy
Jimmy Matlock
Mariposa Jiu Jitsu Club
Wygrana walkowerem
Will Wailes TRUJITSU / Bakersfield
Gi--- Male Divisions / Adult / White / 175.1 - 185 Lbs
(Day 1)
6-55
Gotowy
Javier Zavala
TUSKMMA VISALIA
Wygrana na punkty - 05:00
Ryland Cardenas 7th Generation BJJ
Gi--- Male Divisions / Adult / White / 145.1 - 155 Lbs
(Day 1)
8-60
Gotowy
Gabriel Marquez
Pacific Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:50
Apolonio Ordaz Pacific Martial Arts
Gi--Male Absolute Division / Adult Gi White Belt Absolute
(Day 1)
2-65
Gotowy
Paul Phillips
Pacific Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:30
Jimmy Matlock Mariposa Jiu Jitsu Club
Gi-- Women's Divisions / Adult / Blue / 160.1 Lbs and Above
(Day 1)
1-76
Gotowy
Alexis Rodriguez
Pacific Martial Arts
Daisy Cruz 7th Generation BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:03
Gi--- Male Divisions / Adult / White / 145.1 - 155 Lbs
(Day 1)
8-61
Gotowy
Fernando Bonilla
Elite Team International
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:39
Lee Saldana TUSKMMA VISALIA
Gi--- Male Divisions / Adult / Blue / 175.1 - 185 Lbs
(Day 1)
5-72
Gotowy
Michael Ting
Rivalry Jiu-Jitsu
Jason Ocampo Elite Team International Wygrana na punkty - 06:00
Gi--- Male Divisions / Masters 1-2 (40+ Years old) / Purple / 200.1 Lbs & Above
(Day 1)
1-72
Gotowy
Manuel Plascencia
Elite Team International
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:58
Randy Preston DDR JJ
Gi--- Male Divisions / Adult / White / 175.1 - 185 Lbs
(Day 1)
6-56
Gotowy
Jaen Agnew
Elite Team International
Salvador Aceves Camarillo Jiu-jitsu Visalia Wygrana na punkty - 05:00
Gi-- Women's Divisions / Adult / Blue / 160.1 Lbs and Above
(Day 1)
1-77
Gotowy
Alexis Rodriguez
Pacific Martial Arts
Daisy Cruz 7th Generation BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:14
Gi--- Male Divisions / Masters 2 (40+ Years old) / White / 200.1 Lbs & Above
(Day 1)
2-64
Gotowy
Brian Dombroski
Dethrone MMA
Nathan Dansby 7th Generation BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Gi--- Male Divisions / Adult / White / 220.1 + Lbs
(Day 1)
5-69
Gotowy
Moayad Dahabra
madera martial arts
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 00:20
Reese Jantzen Rivalry Jiu-Jitsu
Gi--- Male Divisions / Masters 2 (40+ Years old) / White / 180.1 - 200 Lbs
(Day 1)
8-64
Gotowy
John Douglas
Trifecta MMA Visalia
Stephen Ruiz Elite Team International Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:34
Gi--- Male Divisions / Adult / White / 220.1 + Lbs
(Day 1)
5-70
Gotowy
Johan Cervantes
Elite Team International
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:59
Adam Sedillo TUSKMMA VISALIA
Gi--- Male Divisions / Adult / White / 145.1 - 155 Lbs
(Day 1)
8-62
Gotowy
Apolonio Ordaz
Pacific Martial Arts
Fernando Bonilla Elite Team International Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:26
Gi--- Male Divisions / Masters 1-2 (40+ Years old) / Purple / 200.1 Lbs & Above
(Day 1)
1-73
Gotowy
Mike Guidry
Team Trauma
Manuel Plascencia Elite Team International Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:33
Gi--- Male Divisions / Adult-Masters / Blue / 200.1 - 215 Lbs
(Day 1)
5-73
Gotowy
Andrew Torres
Camarillo Jiujitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Elijah Spencer Checkmat Fresno/Roots Brazilian Jiu Jitsu
Gi--- Male Divisions / Adult / White / 175.1 - 185 Lbs
(Day 1)
6-59
Gotowy
Angel Rueda
madera martial arts
Wygrana na punkty - 05:00
Javier Zavala TUSKMMA VISALIA
Gi--- Male Divisions / Masters 2 (40+ Years old) / White / 180.1 - 200 Lbs
(Day 1)
8-65
Gotowy
Ernesto Maldonado
The Grind Martial Arts Academy
Wygrana na punkty - 05:00
John Douglas Trifecta MMA Visalia
Gi--- Male Divisions / Adult / White / 175.1 - 185 Lbs
(Day 1)
Gotowy
Gaspare Cammarata
Elite Team International
Wygrana walkowerem
Will Wailes TRUJITSU / Bakersfield
Gi--- Male Divisions / Adult / White / 175.1 - 185 Lbs
(Day 1)
6-57
Gotowy
Salvador Aceves
Camarillo Jiu-jitsu Visalia
Wygrana na punkty - 05:00
Ryland Cardenas 7th Generation BJJ
Gi--- Male Divisions / Masters 1-2 (40+ Years old) / Purple / 200.1 Lbs & Above
(Day 1)
1-74
Gotowy
Mike Guidry
Team Trauma
Manuel Plascencia Elite Team International Wygrana na punkty - 05:00
Gi--- Male Divisions / Adult-Masters / Blue / 200.1 - 215 Lbs
(Day 1)
5-74
Gotowy
Andrew Torres
Camarillo Jiujitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Elijah Spencer Checkmat Fresno/Roots Brazilian Jiu Jitsu
Gi--- Male Divisions / Masters 2 (40+ Years old) / White / 180.1 - 200 Lbs
(Day 1)
8-66
Gotowy
Stephen Ruiz
Elite Team International
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:20
Ernesto Maldonado The Grind Martial Arts Academy
Gi--- Male Divisions / Adult / White / 175.1 - 185 Lbs
(Day 1)
6-58
Gotowy
Gaspare Cammarata
Elite Team International
Wygrana na punkty - 05:00
Juan Espinoza Elite Team International