Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi-- Youth Divisions / 9-10 Years old / Male / White / 70.1- 80 Lbs 9-10 Years old
(Day 1)
1-41
Gotowy
Kevin Mesa
GFTeam San diego
Enzo Bautista Figueroa Brazilian Jiu-Jitsu Academy Wygrana na punkty - 03:00
No-Gi --Youth Divisions / 7-8 Years old / White & Grey / 50 Lbs & Below
(Day 1)
8-45
Gotowy
Leon McCorkill
Carlson Gracie Team Alberta
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:27
Israel Schonbrun GFTeam San diego
No-Gi --Youth Divisions / 5-6 Years old / White & Grey / 50.1- 60 Lbs
(Day 1)
7-38
Gotowy
Dean Eastham
Fight Syndicate MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:33
Cody Stanley Checkmat Marcelo Mafra BJJ
Gi-- Teen Divisions / 13-14 Years old / Male / Grey / 115.1- 130 Lbs
(Day 1)
5-44
Gotowy
Eli Hendricks
Ramona Brazilian Jiu-Jitsu/MMA (RBJJ)
Wygrana na punkty - 04:00
Urijah Bixby Aftermath BJJ
No-Gi --Youth Divisions / 7-8 Years old / White & Grey / 50 Lbs & Below
(Day 1)
8-46
Gotowy
Ryan Ali
10th Planet - Murrieta
Willow Steffel Infinity BJJ (Santee, Ca) Wygrana na punkty - 00:15
Gi-- Youth Divisions / 7-8 Years old / Male / Grey / 70.1 - 80 Lbs 7-8 Years old
(Day 1)
4-34
Gotowy
Luca Arroyo
SILVA JIU JITSU ACADEMY
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:41
Dante Mairs Carlson Gracie Escondido
No-Gi Male Divisions / Adult / Blue-Purple (Intermediate) / 185.1 - 200 Lbs
(Day 1)
9-35
Gotowy
Kyle LeMieux
Victory MMA
Jeremy Pogue Victory MMA Wygrana na punkty - 05:00
Gi-- Youth Divisions / 11-12 Years old / Male / Grey / 70.1- 80 Lbs 11-12 Years old
(Day 1)
1-44
Gotowy
Mateo Arenas
Aftermath BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:15
Waylon Mattson Ace Jiu-Jitsu
No-Gi Male Divisions / Adult / White (Beginner) / 200.1 Lbs & Above
(Day 1)
10-29
Gotowy
Jorge Piceno
Kainga Jiu Jitsu
Dane Blackmon Dojo Americana Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:19
Gi-- Youth Divisions / 11-12 Years old / Male / White / 80.1- 90 Lbs 11-12 Years old
(Day 1)
3-44
Gotowy
Henry Williams
Ramona Brazilian Jiu-Jitsu/MMA (RBJJ)
Isaac Arvizu City of Champions Wygrana na punkty - 03:00
Gi-- Youth Divisions / 9-10 Years old / Grey / 80.1- 90 Lbs 9-10 Years old
(Day 1)
6-38
Gotowy
Jameson Johnson
SILVA JIU JITSU ACADEMY
Wygrana na punkty
Teagen Smith Kiyoshi Jiu Jitsu
Gi-- Youth Divisions / 11-12 Years old / Male / Grey / 70.1- 80 Lbs 11-12 Years old
(Day 1)
1-45
Gotowy
Ramon Baez Nevarez
Carlson Gracie Inland Valley
Azarias Serna Burke Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Gi-- Youth Divisions / 9-10 Years old / Male / White / 60.1- 70 Lbs 9-10 Years old
(Day 1)
6-37
Gotowy
Mykle Najour
Versus Jiu Jitsu Team
Wygrana na punkty - 03:00
Gavin Schleicher The Stronghold
Gi-- Youth Divisions / 11-12 Years old / Male / White / 100.1 - 110 Lbs 11-12 Years old
(Day 1)
3-47
Gotowy
Christopher McCullough
Kiyoshi Jiu Jitsu
Kai Ramirez Fight Syndicate MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:46
No-Gi --Youth Divisions / 7-8 Years old / White & Grey / 50 Lbs & Below
(Day 1)
8-47
Gotowy
Landon Dipaolo
Kiyoshi Jiu Jitsu
Israel Schonbrun GFTeam San diego Wygrana na punkty - 03:00
Gi-- Youth Divisions / 11-12 Years old / Female / Grey / 70.1- 80 Lbs 11-12 Years old
(Day 1)
2-37
Gotowy
Zoe Gallegos
Strong Base Brazilian Jiu Jitsu
Ariel Romero Legion American Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:31
No-Gi --Youth Divisions / 7-8 Years old / Male / White & Grey / 70.1 - 80 Lbs
(Day 1)
7-51
Gotowy
Ryan Nunez
Kiyoshi Jiu Jitsu
Dante Mairs Carlson Gracie Escondido Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:30
Gi-- Teen Divisions / 13-14 Years old / Male / white & Grey / 160.1- Lbs & Above
(Day 1)
5-47
Gotowy
James Navarrete
One Legacy Training Center
Ethen Ferro Art Over Fame Wygrana na punkty - 04:00
Gi-- Youth Divisions / 9-10 Years old / Grey / 80.1- 90 Lbs 9-10 Years old
(Day 1)
6-39
Gotowy
Giovanny Morales
GFT San Diego
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:48
Isaiah Bailon Winner-Behring San Diego
Gi-- Youth Divisions / 11-12 Years old / Male / White / 80.1- 90 Lbs 11-12 Years old
(Day 1)
3-45
Gotowy
Isaac Arvizu
City of Champions
Jaxon Wiese Aftermath BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:12
No-Gi Male Divisions / Adult / White (Beginner) / 200.1 Lbs & Above
(Day 1)
10-30
Gotowy
Kanaam Jones
10th Planet - Oceanside
Isaiah Lopez Kainga Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 04:00
No-Gi-- Women's Divisions / Adult / Blue-Purple (Intermediate) / 115 Lbs & Below
(Day 1)
4-37
Gotowy
Rowence Garner
Villanueva grappling arts
Wygrana na punkty - 05:00
Mai Le Carlson Gracie Irvine
No-Gi --Youth Divisions / 7-8 Years old / White & Grey / 50 Lbs & Below
(Day 1)
8-48
Gotowy
Christopher Perez
Checkmat Marcelo Mafra BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Roman Chagala 10th Planet Poway Jiu Jitsu
Gi-- Youth Divisions / 11-12 Years old / Male / Grey / 70.1- 80 Lbs 11-12 Years old
(Day 1)
1-47
Gotowy
River Kelly
Primal Training Center
Waylon Mattson Ace Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:00
No-Gi --Youth Divisions / 9-10 Years old / White & Grey / 60.1- 70 Lbs
(Day 1)
7-53
Gotowy
Mykle Najour
Versus Jiu Jitsu Team
Oscar Uriarte SILVA JIU JITSU ACADEMY Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:38
Gi-- Youth Divisions / 11-12 Years old / Female / Grey / 70.1- 80 Lbs 11-12 Years old
(Day 1)
2-39
Gotowy
Azalea Hinzo
West Coast Jiu-Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:16
Jaynee Ladrillono Bonita Martial Arts Academy & Federation
Gi-- Youth Divisions / 9-10 Years old / Grey / 80.1- 90 Lbs 9-10 Years old
(Day 1)
6-40
Gotowy
Justin Manrique
Carlsbad Jiu Jitsu
Jameson Johnson SILVA JIU JITSU ACADEMY Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:02
No-Gi Male Divisions / Adult / Brown-Black (Advanced) / 145.1 - 155 Lbs
(Day 1)
9-38
Gotowy
Edward Kang
Baret Submissions
Wygrana na punkty - 03:38
Andrew Vega 10th Planet Jiu Jitsu
Gi-- Teen Divisions / 13-14 Years old / Male / Grey / 115.1- 130 Lbs
(Day 1)
5-45
Gotowy
Eli Hendricks
Ramona Brazilian Jiu-Jitsu/MMA (RBJJ)
Diego Ramirez One Legacy Training Center Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:51
No-Gi Male Divisions / Adult / White (Beginner) / 200.1 Lbs & Above
(Day 1)
10-31
Gotowy
Caleb Linden
Figueroa Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 04:00
Nick Law SubFighter MMA-Mixed Martial Arts Academy
Gi-- Youth Divisions / 11-12 Years old / Male / White / 100.1 - 110 Lbs 11-12 Years old
(Day 1)
3-48
Gotowy
Kai Ramirez
Fight Syndicate MMA
Kai Schoeller Ace Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
No-Gi Male Divisions / Adult / Blue-Purple (Intermediate) / 185.1 - 200 Lbs
(Day 1)
9-36
Gotowy
Kyle LeMieux
Victory MMA
Kameron Chase Baret Submissions Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:04