Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth Divisions / 7-8 Years old / White / 50.1 - 55 Lbs
(Day 1)
3-18
終了
Taelor Stansberry
Dethrone MMA
Isaac Nicolas Jimenez Grappling Academy Won by points - 03:00
Youth Divisions 4-12 Years old / 7-8 Years old / White / 55.1 - 60 Lbs
(Day 1)
2-15
終了
Luke Costa
Elite Team Lemoore
Won by points - 03:00
Joshua Ackerman Pacific Martial Arts
Youth Divisions/ 7-8 Years old / Grey / 50.1 - 60 Lbs
(Day 1)
1-17
終了
Trajan Cass
Fight Lab
Won by Submission - 00:58
Kayliegh Fernandez Elite Judo
Youth Divisions / 9-10 Years old / White / 70.1- 80 Lbs
(Day 1)
3-21
終了
Ariana Bomis
Elite Team Lemoore
Jacob Cotino Halo jiujitsu Won by points - 03:00
Youth Divisions/ 7-8 Years old / Grey / 50.1 - 60 Lbs
(Day 1)
1-18
終了
Devin De La Cruz
Camarillo Jiu-jitsu Visalia
Angelina Lugo Revolution Jiu-Jitsu Won by points - 03:00
Youth Divisions 4-12 Years old / 7-8 Years old / White / 55.1 - 60 Lbs
(Day 1)
2-17
終了
Alia Tamez
Eduardo Rocha BJJ Selma/Parlier
Won by Submission - 02:50
Ezekiel Bayardo Revolution Jiu-Jitsu
Youth Divisions / 9-10 Years old / Grey / 80.1 - 90 Lbs
(Day 1)
2-20
終了
Karold Soto
Revolution Jiu-Jitsu
Mutazz Hussein Dethrone MMA West Won by points - 03:00
Youth Divisions / 9-10 Years old / White / 70.1- 80 Lbs
(Day 1)
3-23
終了
Kiran Weber
Elite Team Lemoore
Won by Submission - 02:09
Ariana Bomis Elite Team Lemoore
Youth Divisions 4-12 Years old / 7-8 Years old / White / 55.1 - 60 Lbs
(Day 1)
2-19
終了
Alia Tamez
Eduardo Rocha BJJ Selma/Parlier
Joshua Ackerman Pacific Martial Arts Won by Submission - 01:03
Youth Divisions / 9-10 Years old / White / 60.1 - 70 Lbs
(Day 1)
1-20
終了
Isaiah "Zay" Riojas
Dethrone MMA
Won by points - 03:00
Jesse Herrera Eduardo Rocha BJJ Selma/Parlier
Youth Divisions / 9-10 Years old / Grey / 60.1 - 70 Lbs
(Day 1)
3-24
終了
Nathaniel Spear
Halo jiujitsu
Jerry Perico Elite Team Lemoore Won by points - 03:00
Youth Divisions / 9-10 Years old / Grey / 80.1 - 90 Lbs
(Day 1)
2-21
終了
Che Sanchez
Halo jiujitsu
Karold Soto Revolution Jiu-Jitsu Won by points - 03:00
4-12 Years old (2nd Division) / 4-5-6 Years old / White-Grey
(Day 1)
1-22
終了
Owen Metz
Elite Team Lemoore
Regan Cass Fight Lab Won by Submission - 02:00
4-12 Years old (2nd Division) / 7-8 Years old / White-Grey
(Day 1)
2-23
終了
Jordan Maldonado
Camarillo Jiujitsu
Won by Submission - 02:46
Tristen Scott Elite Team Lemoore
Youth Divisions / 9-10 Years old / White / 70.1- 80 Lbs
(Day 1)
3-22
終了
Aubrey Gonzalez
TRUJITSU / Bakersfield
Won by Submission - 00:55
Jacob Cotino Halo jiujitsu
Youth Divisions / 9-10 Years old / Grey / 60.1 - 70 Lbs
(Day 1)
3-25
終了
Jerry Perico
Elite Team Lemoore
Won by Submission - 01:52
Genesis Valdez Revolution Jiu-Jitsu
Youth Divisions 4-12 Years old / 7-8 Years old / White / 55.1 - 60 Lbs
(Day 1)
2-18
終了
Luke Costa
Elite Team Lemoore
Devin Gutierrez Eduardo Rocha BJJ Selma/Parlier Won by points - 03:00
4-12 Years old (2nd Division) / 4-5-6 Years old / White-Grey
(Day 1)
Youth Divisions / 9-10 Years old / Grey / 60.1 - 70 Lbs
(Day 1)
3-26
終了
Richie Badilla
Revolution Jiu-Jitsu
Won by points - 03:00
Aaliyah Alvarado Eduardo Rocha BJJ Selma/Parlier
Youth Divisions / 9-10 Years old / Grey / 80.1 - 90 Lbs
(Day 1)
2-22
終了
Mutazz Hussein
Dethrone MMA West
Won by points - 03:00
Karold Soto Revolution Jiu-Jitsu
Youth Divisions / 9-10 Years old / White / 110.1 Lbs & Above
(Day 1)
1-25
終了
Faith Delgado
Eduardo Rocha BJJ Selma/Parlier
Won by Submission - 02:05
Roman Franco Eduardo Rocha BJJ Selma/Parlier
Youth Divisions / 9-10 Years old / Grey / 70.1- 80 Lbs
(Day 1)
1-28
終了
Robert Cisneros
Eduardo Rocha BJJ Selma/Parlier
Saidee Zuniga Eduardo Rocha BJJ Selma/Parlier Won by points - 03:00
4-12 Years old (2nd Division) / 7-8 Years old / White-Grey
(Day 1)
2-24
終了
Angel Lara
Eric Nolan’s Xtreme training center
Nicholas Almanza Elite Team Lemoore Won by points - 03:00
4-12 Years old (2nd Division) / 4-5-6 Years old / White-Grey
(Day 1)
Youth Divisions / 9-10 Years old / White / 110.1 Lbs & Above
(Day 1)
1-26
終了
Bernadette Ruiz
Eduardo Rocha BJJ Selma/Parlier
Won by Submission - 00:29
Roman Franco Eduardo Rocha BJJ Selma/Parlier
Youth Divisions / 11-12 Years old / White / 70.1- 80 Lbs
(Day 1)
3-31
終了
Pollo Talavera
Eduardo Rocha BJJ Selma/Parlier
Roger Winzer Modesto Power Won by points - 03:00
4-12 Years old (2nd Division) / 7-8 Years old / White-Grey
(Day 1)
2-26
終了
Danyela Lara
Eric Nolan’s Xtreme training center
Adriana Ornelas Dethrone MMA Won by Submission - 01:04
Youth Divisions / 9-10 Years old / Grey / 70.1- 80 Lbs
(Day 1)
1-29
終了
Robert Cisneros
Eduardo Rocha BJJ Selma/Parlier
Saidee Zuniga Eduardo Rocha BJJ Selma/Parlier Won by points - 03:00
4-12 Years old (2nd Division) / 7-8 Years old / White-Grey
(Day 1)
2-27
終了
Jordan Maldonado
Camarillo Jiujitsu
Won by points - 03:00
Nicholas Almanza Elite Team Lemoore
Youth Divisions / 9-10 Years old / Grey / 60.1 - 70 Lbs
(Day 1)
3-27
終了
Nathaniel Spear
Halo jiujitsu
Won by points - 03:00
Aaliyah Alvarado Eduardo Rocha BJJ Selma/Parlier
Youth Divisions / 9-10 Years old / White / 110.1 Lbs & Above
(Day 1)
1-27
終了
Faith Delgado
Eduardo Rocha BJJ Selma/Parlier
Bernadette Ruiz Eduardo Rocha BJJ Selma/Parlier Won by points - 03:00
Youth Divisions / 9-10 Years old / Grey / 60.1 - 70 Lbs
(Day 1)
3-28
終了
Jerry Perico
Elite Team Lemoore
Won by Submission - 01:20
Richie Badilla Revolution Jiu-Jitsu