Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi-- Youth Divisions / 5-6 Years old / Grey / 50.1- 60 Lbs
(Day 1)
4-5
Färdig
Sebastian Aguilar
Carlson Gracie Temecula
Vann på Submission - 02:16
Kayvan Hosseini Ramona Brazilian Jiu-Jitsu/MMA (RBJJ)
Gi-- Youth Divisions / 5-6 Years old / Grey / 45 Lbs & Below
(Day 1)
3-7
Färdig
Maximus De La Paz
Atos Jiu Jitsu - Andre Galvao
Vann på Submission - 01:30
Bruce Baird ATOS HQ
No-Gi --Youth Divisions / 11-12 Years old / White & Grey / 70.1- 77 Lbs
(Day 1)
7-5
Färdig
Luke Wyborney
10th Planet San Diego Lil Freaks
Vann på Submission - 01:02
Landon Becker Carlson Gracie Temecula
Gi-- Youth Divisions / 7-8 Years old / White / 55.1 - 60 Lbs
(Day 1)
2-9
Färdig
Logan Hollis
Carlson Gracie Temecula
Emma Rose Zambrano Bonita Martial Arts Academy & Federation Vann på poäng - 02:07
No-Gi Male Divisions / Masters 1 (30-39 Years old) / White (Beginner) / 160 Lbs & Below
(Day 1)
9-2
Färdig
Mike Posato
10th Planet Corona
Phillip Tang 10th Planet Corona Vann på Submission - 00:59
Gi-- Youth Divisions / 5-6 Years old / White / 45.1 - 50 Lbs
(Day 1)
5-3
Färdig
Tyler Kwok
Atos Jiu Jitsu - Andre Galvao
Nolan Elkins Ramona Brazilian Jiu-Jitsu/MMA (RBJJ) Vann på poäng - 03:00
No-Gi --Youth Divisions / 11-12 Years old / White & Grey / 120.1 - 135 Lbs
(Day 1)
6-8
Färdig
Rafael Pozas
Art Over Fame
Vann på poäng - 03:00
Graydon Diaz 10th Planet Riverside
No-Gi --Youth Divisions / 11-12 Years old / White & Grey / 70.1- 77 Lbs
(Day 1)
7-6
Färdig
Mia Martinez
10TH PLANET ROUTE 66 2
Lariah Gill Gracie Humaita Temecula Vann på Submission - 00:35
No-Gi-- Women's Divisions / Adult / White (Beginner) / 145.1 - 160 Lbs
(Day 1)
8-5
Färdig
Connie Gonzalez
Team Ironman Ultimate Training
Tawny Hoemke 10th Planet Corona Vann på poäng - 04:00
Gi-- Youth Divisions / 5-6 Years old / White / 40.1 - 45 Lbs
(Day 1)
4-3
Färdig
Hero Yamada
Carlson Gracie Temecula
Vann på Submission - 01:16
Landon Moran Bonita Martial Arts Academy & Federation
Gi-- Youth Divisions / 5-6 Years old / Grey / 45 Lbs & Below
(Day 1)
3-8
Färdig
Bo Baird
ATOS HQ
Nathan Hutchinson Gracie Humaita Temecula Vann på Submission
No-Gi Male Divisions / Masters 1 (30-39 Years old) / White (Beginner) / 160.1 - 180 Lbs
(Day 1)
9-6
Färdig
Brian Arias
10th Planet Freaks
Vann på poäng - 05:00
Kyle Gomez 10th Planet Riverside
No-Gi --Youth Divisions / 11-12 Years old / White & Grey / 100.1 - 110 Lbs
(Day 1)
7-7
Färdig
Hannah Wagstaff
Team Kihon MMA
Vann på Submission - 02:22
Cheyenne Sandoval Studio 33
Gi-- Youth Divisions / 5-6 Years old / White / 50.1- 55 Lbs
(Day 1)
1-6
Färdig
Jayden Buchert
Joe Stevensons Cobra Kai
Vann på poäng - 03:00
Geneva Loeza Bonita Martial Arts Academy & Federation
Gi-- Youth Divisions / 5-6 Years old / Grey / 45 Lbs & Below
(Day 1)
3-9
Färdig
Maximus De La Paz
Atos Jiu Jitsu - Andre Galvao
Vann på Submission - 03:00
Hayden Goehring Carlson Gracie Temecula
No-Gi --Youth Divisions / 11-12 Years old / White & Grey / 120.1 - 135 Lbs
(Day 1)
6-9
Färdig
Rafael Pozas
Art Over Fame
Vann på poäng - 03:00
Sonny Tovar Team Ironman Ultimate Training
Gi-- Youth Divisions / 5-6 Years old / Grey / 50.1- 60 Lbs
(Day 1)
4-6
Färdig
Grayson Simpson
Gracie Humaita Temecula
Vann på poäng - 03:00
Kayvan Hosseini Ramona Brazilian Jiu-Jitsu/MMA (RBJJ)
Gi-- Youth Divisions / 7-8 Years old / White / 50 Lbs & Below
(Day 1)
5-5
Färdig
Samerica Rialmo
Americana Jiu Jitsu Collective
Taya Byers Bonita Martial Arts Academy & Federation Vann på poäng - 03:00
Gi-- Youth Divisions / 5-6 Years old / White / 60.1- 65 Lbs
(Day 1)
2-6
Färdig
Marbella Magana
Bonita Martial Arts Academy & Federation
Marc Alcaraz Nunez Jiu Jitsu Vann på poäng - 03:00
No-Gi-- Women's Divisions / Adult / Blue-Purple (Intermediate) / 145.1 - 160 Lbs
(Day 1)
8-8
Färdig
Holly Shapiro
Gracie Barra Long Beach
Tina Pettigrew Catch 22 Jiu Jitsu Vann på poäng - 04:00
No-Gi --Youth Divisions / 11-12 Years old / White & Grey / 100.1 - 110 Lbs
(Day 1)
7-9
Färdig
Hannah Wagstaff
Team Kihon MMA
Vann på Submission - 00:45
Briana Jacobo 10th Planet Riverside
Gi-- Youth Divisions / 7-8 Years old / White / 50.1- 55 Lbs
(Day 1)
1-9
Färdig
Brave Kennedy
Joe Stevensons Cobra Kai
Liam Almaraz Ramona Brazilian Jiu-Jitsu/MMA (RBJJ) Vann på poäng - 03:00
Gi-- Youth Divisions / 7-8 Years old / White / 55.1 - 60 Lbs
(Day 1)
2-10
Färdig
Colton Tejeda
Carlson Gracie Wine Country
Vann på poäng - 03:00
Isaac Zember Gracie Humaita Reno
Gi-- Youth Divisions / 5-6 Years old / White / 40.1 - 45 Lbs
(Day 1)
Färdig
Burl Dull
Vann på Walkover
Hero Yamada Carlson Gracie Temecula
Gi-- Youth Divisions / 7-8 Years old / White / 50 Lbs & Below
(Day 1)
5-6
Färdig
Ethan Trammell
Carlson Gracie Temecula
Vann på poäng - 03:00
Dallas Brown Bonita Martial Arts Academy & Federation
Gi-- Youth Divisions / 5-6 Years old / Grey / 50.1- 60 Lbs
(Day 1)
Färdig
Sebastian Aguilar
Carlson Gracie Temecula
Vann på Walkover
Grayson Simpson Gracie Humaita Temecula
No-Gi --Youth Divisions / 11-12 Years old / White & Grey / 120.1 - 135 Lbs
(Day 1)
6-10
Färdig
Graydon Diaz
10th Planet Riverside
Sonny Tovar Team Ironman Ultimate Training Vann på poäng - 03:00
No-Gi --Youth Divisions / 11-12 Years old / White & Grey / 100.1 - 110 Lbs
(Day 1)
7-10
Färdig
Cheyenne Sandoval
Studio 33
Vann på Submission - 02:16
Ethan Baker Strength & Honor MMA
Gi-- Youth Divisions / 5-6 Years old / White / 50.1- 55 Lbs
(Day 1)
1-7
Färdig
Jaxon Tubberville
Carlson Gracie Temecula
Vann på Submission - 00:14
Jayden Buchert Joe Stevensons Cobra Kai
Gi-- Youth Divisions / 7-8 Years old / White / 80.1 - 85 Lbs
(Day 1)
4-7
Färdig
Sonny Boy Barnes
Nunez Jiu Jitsu
Vann på Submission - 00:19
Hannah Couch Carlson Gracie Wine Country
No-Gi-- Women's Divisions / Adult / White (Beginner) / 145.1 - 160 Lbs
(Day 1)
8-4
Färdig
Connie Gonzalez
Team Ironman Ultimate Training
Vann på Submission - 03:20
Tawny Hoemke 10th Planet Corona
Gi-- Youth Divisions / 7-8 Years old / White / 60.1 - 65 Lbs
(Day 1)
3-11
Färdig
Darren Gruta
Bonita Martial Arts Academy & Federation
Vann på Submission - 03:00
Joshua Manjarrez Checkmat Murrieta