Otkrili smo da možda koristiš zastareli brauzer koji nije kompatibilan sa našom vebstranicom.
Toggle navigation
Community
Akademije
Filijale
Takmičari
Uloguj se
Napravi nalog
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Grappling X
Home
Upcoming Events
News
Event Photos
Weight Division
Videos
Jiu Jitsu Rules
Judo Rules
Ranking
Results
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Grappling X
Home
Upcoming Events
News
Event Photos
Weight Division
Videos
Jiu Jitsu Rules
Judo Rules
Ranking
Results
Nalog
Uloguj se
Napravi nalog
Zajednica
Akademije
Filijale
Takmičari
Ranking
Youth Gi 11-12 Years old White Belt 100.1 - 110 Lbs
Poslednje izračunato пре 17 сати
Rankings
Youth Gi 11-12 Years old White Belt 100.1 - 110 Lbs
Global
1.
Charlotte Smith
Ramona Brazilian Jiu-Jitsu/MMA (RBJJ)
15
Points
3
Wins
0
Losses
1
0
0
2.
Aden Tull
Studio 540
10
Points
5
Wins
1
Losses
1
0
1
3.
Sofia Duran
Grappling Arts of Stockton
10
Points
2
Wins
2
Losses
0
1
0
4.
Elena Vazquez
Modern Warrior Martial Arts Academy
8
Points
3
Wins
0
Losses
1
0
0
5.
Taylor Tinker
Camarillo Jiu Jitsu- Visalia
8
Points
2
Wins
1
Losses
1
0
0
5.
Gabby Liasos
Waza BJJ Elk Grove
8
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
5.
Uriel Alcaraz
Art Over Fame
8
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
5.
Rey Flores
Kainga Jiu Jitsu
8
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
5.
Logan Reifsnyder
Rodrigo cardoso BJJ vacaville
8
Points
2
Wins
1
Losses
1
0
0
5.
Salmin Tritchler
Primal Jiu Jitsu
8
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
5.
Juliana Torres
Rounders MMA & Boxing
8
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
12.
Isael G.Mendoza
One Legacy Training Center
6
Points
2
Wins
1
Losses
0
0
1
13.
Citlali Cedillo
SILVA JIU JITSU ACADEMY
6
Points
0
Wins
4
Losses
0
1
1
14.
Brooklenn Mendoza
ONE JIU JITSU LAKE ELSINORE
4
Points
2
Wins
2
Losses
0
1
0
14.
Mirko Marshall
GAMEBRED Training Center
4
Points
2
Wins
1
Losses
0
1
0
16.
Shane Chebat
Carlson Gracie Menifee
4
Points
1
Wins
2
Losses
0
1
0
16.
Sway Moorehead
Carlson Gracie Temecula
4
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
16.
Jaxson Hough
4
Points
1
Wins
2
Losses
0
1
0
16.
Jada Ocegueda
Dethrone MMA
4
Points
1
Wins
2
Losses
0
1
0
16.
Teresa Velez
Modern Warrior Martial Arts Academy
4
Points
1
Wins
2
Losses
0
1
0
21.
Adyanna Ruano
Team Maxwell Brazilian Jiu-Jitsu
4
Points
0
Wins
2
Losses
0
1
0
22.
Roman Sheffield
Studio 33
2
Points
1
Wins
1
Losses
0
0
1
23.
Elliot Piscitello
Gracie Humaita Temecula
2
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
1
23.
Alessandra Vazquez
Modern Warrior Martial Arts Academy
2
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
1