Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi-- Youth Divisions / 7-8 Years old / Grey / 60.1 - 75 Lbs
(Day 1)
5-23
Ferdig
Trent Edwards
Outliers Jiu-Jitsu/TRUJITSU
Seier med poeng
Jayden Faudoa Morales Brazilian jiu jitsu academy
No-Gi Male Divisions / Adult / White (Beginner) / 155.1 - 165 Lbs
(Day 1)
8-19
Ferdig
Diego Segovia
Catch 22 Jiu Jitsu
Seier med poeng - 04:00
Wolfgang Sulikowski
No-Gi Male Divisions / Adult / White (Beginner) / 165.1 - 175 Lbs
(Day 1)
7-24
Ferdig
Cesar Loeza
Catch 22 Jiu Jitsu
Seier med poeng - 01:36
Luis Lopez
Gi-- Youth Divisions / 7-8 Years old / Grey / 50 Lbs & Below
(Day 1)
4-24
Ferdig
Michaela Raquel Cusi
The Stronghold
Seier på submission - 01:44
Knox Southammavong Apex BJJ Bonita
Gi-- Youth Divisions / 7-8 Years old / White / 50 Lbs & Below
(Day 1)
1-28
Ferdig
Chaz Leonard Jr.
Carlson Gracie Wine Country
Elias Zaher Strength & Honor MMA Seier med poeng - 03:00
Gi-- Youth Divisions / 9-10 Years old / White / 65.1- 75 Lbs
(Day 1)
5-26
Ferdig
Stanley Vishnevskiy
Academy of combat arts
Jesua Serrano Morales Brazilian jiu jitsu academy Seier med poeng - 03:00
No-Gi Male Divisions / Adult / White (Beginner) / 135.1 - 145 Lbs
(Day 1)
7-21
Ferdig
Guillermo Ivan Barajas
Strength & Honor MMA
Seier med poeng
Victor Thompson
Gi-- Youth Divisions / 7-8 Years old / Grey / 50.1- 55 Lbs
(Day 1)
2-32
Ferdig
Ryder Reppond
Carlson Gracie Wine Country
Seier på submission - 01:10
Maddox Flauta Apex Jiu Jitsu
Gi-- Youth Divisions / 9-10 Years old / White / 90.1- 100 Lbs
(Day 1)
4-32
Ferdig
Jonathan Bejarano
Morales Brazilian jiu jitsu academy
Seier på submission - 00:52
Jesse Fonseca Checkmat Murrieta
No-Gi --Youth Divisions / 5-6 Years old / White & Grey / 40.1 - 45 Lbs
(Day 1)
6-24
Ferdig
Taya Byers
Bonita Martial Arts Academy & Federation
Noah Landeros Morales Brazilian jiu jitsu academy Seier med poeng - 03:00
Gi-- Youth Divisions / 7-8 Years old / Grey / 50 Lbs & Below
(Day 1)
4-25
Ferdig
Spencen Kaiser
Alpine Jiu Jitsu
Jaxson Jacobo Checkmat Murrieta Seier med poeng - 03:00
Gi-- Youth Divisions / 7-8 Years old / White / 50.1- 55 Lbs
(Day 1)
2-25
Ferdig
Autumn Kellum
CARLSON GRACIE BRAWLEY
Daniela Ramirez Chula Vista Jiu Jitsu Club Seier med poeng - 03:00
Gi-- Youth Divisions / 7-8 Years old / White / 50 Lbs & Below
(Day 1)
1-29
Ferdig
Jose Fuerte
CARLSON GRACIE BRAWLEY
Seier med poeng - 03:00
Carter Alford Alpine Jiu Jitsu
Gi-- Youth Divisions / 7-8 Years old / White / 55.1 - 60 Lbs
(Day 1)
3-20
Ferdig
Lillian Dumaoal
HONU BJJ
Salvador Rodriguez Morales Brazilian jiu jitsu academy Seier på submission
No-Gi Male Divisions / Adult / White (Beginner) / 155.1 - 165 Lbs
(Day 1)
8-20
Ferdig
Samuel Lim
Seier på submission - 01:54
Nathan Barrett nathan barrett
No-Gi --Youth Divisions / 4-5 Years old / White & Grey / 40 Lbs & Below
(Day 1)
7-28
Ferdig
Steven Perez
North Park Brazilian Jiu Jitsu
Addison Alvarez CARLSON GRACIE BRAWLEY Seier med poeng - 02:31
Gi-- Youth Divisions / 7-8 Years old / Grey / 60.1 - 75 Lbs
(Day 1)
5-24
Ferdig
Mycah Do
Alliance San Diego
Seier med poeng - 00:36
Trent Edwards Outliers Jiu-Jitsu/TRUJITSU
Gi-- Youth Divisions / 7-8 Years old / White / 55.1 - 60 Lbs
(Day 1)
3-21
Ferdig
Grant Richard
Alpine Jiu Jitsu
Seier på submission - 01:38
Shane Mallory
No-Gi --Youth Divisions / 5-6 Years old / White & Grey / 45.1 - 50 Lbs
(Day 1)
6-27
Ferdig
Alana Garcia
Victory MMA
MJ Pineda Strength & Honor MMA Seier på submission - 00:52
Gi-- Youth Divisions / 7-8 Years old / White / 50 Lbs & Below
(Day 1)
1-30
Ferdig
Irvin Galvan
Ensenada Brazilian Jiu-Jitsu
Seier med poeng - 03:00
Levi Leavitt CARLSON GRACIE BRAWLEY
Gi-- Youth Divisions / 9-10 Years old / White / 90.1- 100 Lbs
(Day 1)
4-33
Ferdig
Ethan Baker
Strength & Honor MMA
Seier på submission - 02:18
Jonathan Bejarano Morales Brazilian jiu jitsu academy
No-Gi Male Divisions / Adult / Blue-Purple (Intermediate) / 135 Lbs & Below
(Day 1)
8-32
Ferdig
Diogo Reis
Barum Jiu-Jitsu San Diego
Seier på submission - 01:07
Giovanni Chan Art Over Fame
Gi-- Youth Divisions / 7-8 Years old / White / 50.1- 55 Lbs
(Day 1)
2-26
Ferdig
Jude Rosales
CARLSON GRACIE BRAWLEY
Seier med poeng - 03:00
Alison Thai Strength & Honor MMA
No-Gi --Youth Divisions / 5-6 Years old / White & Grey / 40.1 - 45 Lbs
(Day 1)
6-25
Ferdig
Taya Byers
Bonita Martial Arts Academy & Federation
Noah Landeros Morales Brazilian jiu jitsu academy Seier med poeng - 03:00
Gi-- Youth Divisions / 7-8 Years old / Grey / 55.1 - 60 Lbs
(Day 1)
3-26
Ferdig
Xaiver Goy
Ramona Brazilian Jiu-Jitsu/MMA (RBJJ)
Seier med poeng - 03:00
Easton Lyon Honu Jiu Jitsu
No-Gi Male Divisions / Adult / Blue-Purple (Intermediate) / 135 Lbs & Below
(Day 1)
8-33
Ferdig
Jordan Trinh
City of Champions
Johnny Alonzo Valhalla Elite Training Center Seier med poeng - 05:00
Gi-- Youth Divisions / 7-8 Years old / Grey / 50 Lbs & Below
(Day 1)
4-26
Ferdig
Carson Dominguez
Alpine Jiu Jitsu
Christopher Balistreri CARLSON GRACIE BRAWLEY Seier på submission - 00:36
Gi-- Youth Divisions / 9-10 Years old / White / 65.1- 75 Lbs
(Day 1)
5-27
Ferdig
Jesua Serrano
Morales Brazilian jiu jitsu academy
Seier med poeng - 03:00
Marco Flores University of Jiu Jitsu
Gi-- Youth Divisions / 7-8 Years old / White / 50 Lbs & Below
(Day 1)
1-31
Ferdig
Jose Fuerte
CARLSON GRACIE BRAWLEY
Elias Elizondo Art Over Fame Seier med poeng - 03:00
Gi-- Youth Divisions / 7-8 Years old / White / 50.1- 55 Lbs
(Day 1)
2-27
Ferdig
Alekzander Espinoza
Seier på submission - 00:15
Ryder Cavazos Fight Lab
Gi-- Youth Divisions / 9-10 Years old / White / 90.1- 100 Lbs
(Day 1)
4-34
Ferdig
Yamilet Espinoza
Team Kihon MMA
Seier med poeng - 03:00
Jesse Fonseca Checkmat Murrieta
No-Gi --Youth Divisions / 5-6 Years old / White & Grey / 45.1 - 50 Lbs
(Day 1)
6-28
Ferdig
Alana Garcia
Victory MMA
MJ Pineda Strength & Honor MMA Seier med poeng - 03:00