Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
No-Gi --Youth Divisions / 11-12 Years old / White & Grey / 70.1- 77 Lbs
(Day 1)
7-3
終了
Aden Vang
GRACIE HUMAITA
Landon Becker Carlson Gracie Temecula Won by points - 03:00
Gi-- Youth Divisions / 5-6 Years old / White / 40 Lbs & Below
(Day 1)
3-1
終了
Sofia Rialmo
Americana Jiu Jitsu Collective
Jacob Foley Bonita Martial Arts Academy & Federation Won by Submission - 02:33
Gi-- Youth Divisions / 4 Years Old / White / 35 Lbs & Below
(Day 1)
1-1
終了
Jack Cantrell
Fight Lab
Orion Rhys De La Paz Atos Jiu Jitsu - Andre Galvao Won by Submission - 00:13
No-Gi --Youth Divisions / 11-12 Years old / White & Grey / 80.1 - 87 Lbs
(Day 1)
6-4
終了
Jason Tang
10th Planet Corona
Mina Anbari Carlson Gracie Temecula Won by Submission - 00:40
No-Gi --Youth Divisions / 11-12 Years old / White & Grey / 70.1- 77 Lbs
(Day 1)
7-2
終了
Luke Wyborney
10th Planet San Diego Lil Freaks
Won by points - 03:00
Lariah Gill Gracie Humaita Temecula
Gi-- Youth Divisions / 5-6 Years old / White / 50.1- 55 Lbs
(Day 1)
1-4
終了
Jayden Buchert
Joe Stevensons Cobra Kai
Geneva Loeza Bonita Martial Arts Academy & Federation Won by Submission - 00:13
No-Gi --Youth Divisions / 11-12 Years old / White & Grey / 80.1 - 87 Lbs
(Day 1)
6-5
終了
Mina Anbari
Carlson Gracie Temecula
Won by Submission - 00:20
Aundrea Willis Ramona Brazilian Jiu Jitsu/MMA
Gi-- Youth Divisions / 5-6 Years old / White / 45.1 - 50 Lbs
(Day 1)
5-1
終了
Tyler Kwok
Atos Jiu Jitsu - Andre Galvao
Won by points - 03:00
Omidkhan Anbari Carlson Gracie Temecula
Gi-- Youth Divisions / 4 Years Old / White / 35 Lbs & Below
(Day 1)
1-2
終了
Jack Cantrell
Fight Lab
Orion Rhys De La Paz Atos Jiu Jitsu - Andre Galvao Won by Submission - 00:33
No-Gi --Youth Divisions / 11-12 Years old / White & Grey / 80.1 - 87 Lbs
(Day 1)
6-6
終了
Jason Tang
10th Planet Corona
Aundrea Willis Ramona Brazilian Jiu Jitsu/MMA Won by Submission - 00:39
Gi-- Youth Divisions / 5-6 Years old / Grey / 45 Lbs & Below
(Day 1)
3-4
終了
Hayden Goehring
Carlson Gracie Temecula
Won by Submission - 01:38
Maximus De La Paz Atos Jiu Jitsu - Andre Galvao
Gi-- Youth Divisions / 5-6 Years old / White / 50.1- 55 Lbs
(Day 1)
1-5
終了
Geneva Loeza
Bonita Martial Arts Academy & Federation
Jaxon Tubberville Carlson Gracie Temecula Won by Submission - 01:22
Gi-- Youth Divisions / 4 Years Old / White / 40.1 - 45 Lbs
(Day 1)
2-2
終了
Jameson Hine
Joe Stevensons Cobra Kai
Won by points - 02:00
Jordan Bergen Ramona Brazilian Jiu-Jitsu/MMA (RBJJ)
Gi-- Youth Divisions / 5-6 Years old / White / 40.1 - 45 Lbs
(Day 1)
4-1
終了
Hero Yamada
Carlson Gracie Temecula
Burl Dull Won by Submission - 01:32
No-Gi --Youth Divisions / 11-12 Years old / White & Grey / 80.1 - 87 Lbs
(Day 1)
6-7
終了
Mina Anbari
Carlson Gracie Temecula
Won by Submission
Aundrea Willis Ramona Brazilian Jiu Jitsu/MMA
Gi-- Youth Divisions / 5-6 Years old / White / 45.1 - 50 Lbs
(Day 1)
5-2
終了
Nolan Elkins
Ramona Brazilian Jiu-Jitsu/MMA (RBJJ)
Won by points - 03:00
James Beckett Bonita Martial Arts Academy & Federation
No-Gi Male Divisions / Masters 1 (30-39 Years old) / White (Beginner) / 160 Lbs & Below
(Day 1)
9-1
終了
Traver Mayfield
Americana Jiu Jitsu Collective
Mike Posato 10th Planet Corona Won by points - 04:00
Gi-- Youth Divisions / 5-6 Years old / White / 40 Lbs & Below
(Day 1)
3-2
終了
Sofia Rialmo
Americana Jiu Jitsu Collective
Jacob Foley Bonita Martial Arts Academy & Federation Won by Submission
No-Gi --Youth Divisions / 11-12 Years old / White & Grey / 70.1- 77 Lbs
(Day 1)
7-4
終了
Mia Martinez
10TH PLANET ROUTE 66 2
Won by Submission - 01:12
Aden Vang GRACIE HUMAITA
Gi-- Youth Divisions / 5-6 Years old / White / 60.1- 65 Lbs
(Day 1)
2-4
終了
Marc Alcaraz
Nunez Jiu Jitsu
Won by Submission
Marbella Magana Bonita Martial Arts Academy & Federation
Gi-- Youth Divisions / 5-6 Years old / Grey / 45 Lbs & Below
(Day 1)
3-5
終了
Hayden Goehring
Carlson Gracie Temecula
Bo Baird ATOS HQ Won by Submission - 03:00
Gi-- Youth Divisions / 5-6 Years old / Grey / 50.1- 60 Lbs
(Day 1)
4-4
終了
Sebastian Aguilar
Carlson Gracie Temecula
Won by points - 03:00
Grayson Simpson Gracie Humaita Temecula
Gi-- Youth Divisions / 5-6 Years old / White / 60.1- 65 Lbs
(Day 1)
2-5
終了
Marc Alcaraz
Nunez Jiu Jitsu
Luke Cardona Bonita Martial Arts Academy & Federation Won by Submission - 02:13
No-Gi Male Divisions / Masters 1 (30-39 Years old) / White (Beginner) / 160.1 - 180 Lbs
(Day 1)
9-5
終了
Michael Gove
ODINS HALLS BJJ
Cheyne Blessard 10th Planet Corona Won by Decision - 05:00
Gi-- Youth Divisions / 5-6 Years old / Grey / 45 Lbs & Below
(Day 1)
3-6
終了
Nathan Hutchinson
Gracie Humaita Temecula
Won by Submission - 00:20
Bruce Baird ATOS HQ
No-Gi --Youth Divisions / 11-12 Years old / White & Grey / 100.1 - 110 Lbs
(Day 1)
7-8
終了
Briana Jacobo
10th Planet Riverside
Won by points - 03:00
Ethan Baker Strength & Honor MMA
Gi-- Youth Divisions / 5-6 Years old / White / 40.1 - 45 Lbs
(Day 1)
4-2
終了
Burl Dull
Won by Submission - 00:41
Landon Moran Bonita Martial Arts Academy & Federation
Gi-- Youth Divisions / 7-8 Years old / White / 50.1- 55 Lbs
(Day 1)
1-8
終了
Gabrielle Aeria
Atos Jiu Jitsu - Andre Galvao
Gianno Carrillo Yucca Valley Brazilian Jiu-Jitsu Won by points - 03:00
No-Gi-- Women's Divisions / Adult / Blue-Purple (Intermediate) / 145.1 - 160 Lbs
(Day 1)
8-7
終了
Holly Shapiro
Gracie Barra Long Beach
Tina Pettigrew Catch 22 Jiu Jitsu Won by points - 04:00
Gi-- Youth Divisions / 5-6 Years old / White / 45.1 - 50 Lbs
(Day 1)
5-4
終了
Omidkhan Anbari
Carlson Gracie Temecula
Won by points - 03:00
James Beckett Bonita Martial Arts Academy & Federation
Gi-- Youth Divisions / 7-8 Years old / White / 55.1 - 60 Lbs
(Day 1)
2-8
終了
Colton Tejeda
Carlson Gracie Wine Country
Won by points - 03:00
Heidi Keith Dan Hendersons Athletic Fitness Center
Gi-- Youth Divisions / 7-8 Years old / White / 60.1 - 65 Lbs
(Day 1)
3-10
終了
Renezmea Rodriguez
Americana Jiu Jitsu Collective
Darren Gruta Bonita Martial Arts Academy & Federation Won by Submission - 01:53